3.císařský řez Obilňák nebo Bohunice Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
66
29.12.21 00:08

3.císařský řez Obilňák nebo Bohunice Brno

Ahojky, jsem po 3 těhotná a vzhledem k tomu, že jsem 2× rodila Císařský řezem čeká mě i po 3.Rozestup budu mít v době porodu 11let po prvním a 5let po druhým císaři. V obouch případech se jizva hodila dobře. Jsem více hlídáná a riziková. Prosím o zkušenosti maminky které rodili (ať už plánované nebo neplánovaně císařským řezem) kde jste byli spokojený? Rodila jsem 2× u Milosrdných a za mě už ne. Prosim příspěvek pouze k tématu :).Mějte krásný večer :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
141
29.12.21 04:23

Ja rodila 2 x v Bohunicich (2019 a 2021) a super… Rozhodovala jsem se, na zaklade stavu miminka a meho,.kdyby se neco pokazilo. Na obilnaku je neonatologie, v bohunicich zase ARO pro dospele… Kdyby byly indicie ze mimino bude potrebovat vetsi peci, tak rozhodne obilnak i pres to, ze pokoje nejsou tak moderni. U me bylo vse ok, takze bohunice ❤️jo jeden z duvodu bylo i parkovani😁 Jinak personal je stejnej vice mene… Doktori casto pendluji sem a tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4177
29.12.21 07:08

Byla jsem 2× v Bohunicích a dobrý - letos dokonce výrazně lepší než před pěti lety. Se mnou tam byla i paní po třetím CS a byla taky spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
29.12.21 19:51

Děkuji moc holky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu