3D/4D ultrazvuk Olomouc dr. Polák

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2789
9.12.10 14:20
Mánes píše:
Ahojte, tak já byla u pana doktora na první screening, nejdřív krev, pak ultrazvuk, vyšetření zabralo tak 5-10 minut, vše se snažil ukázat, i když říkal, že velmi špatná vizualizace (asi ten můj špek, holt mám nadváhu, tak asi proto), vše bylo o.k. a první screening tudíž negativní. Pak mi moje doktorka brala krev na tripl, ten bohužel s hraničním rizikem na Down 1:260, takže včera kontrolní utz u pana doktora, ten řekl, že dle utz je vše o.k. a odběr plodové vody nedoporučil, tak jsme na něj dali, jelikož jehel a rizika potratu se bojím víc než dost a včil je to 1:600 na eventuální možnost nemocného mimi. A včerejší vyšetření opět špatná vizualizace, špek břišní… ale opět kolem 10 minut a vše vysvětlil a za 4 týdny máme dorazit znovu…
Ale chci se zeptat,když jsem tlustá a už na 2D je špatná viditelnost, má cenu zkoušet ten 3/4D utz?

tak na tom jsme asi nejak stejne,taky mam spek :lol:,taky jsem mela zhorsenou vizualizaci a 3D a 4D vubec nic neslo videt,at se dr.snazil jak se snazil,proste nic :-? ,no hold se musime smirit s tim,ze 3D udelali jen pro hubeniny! :pankac: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
749
7.3.11 18:04

hojky holky… nevite jak je to stim 3D ultrazvukem v olomouci?jestli se na nej muzu jednoduse objednat i kdyz chodim k jine doktorce a bez toho abych to rekla ji.a normalne tam pak prijdu i s pritelem ze a jak to probiha diky za info

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
IVHA
24.1.12 08:47

4D UZ

Na 4D UZ jsem byla ve 26tt na klinice Tornero v Ústí nad Labem.
Dr. se mi věnoval 2 a půl hodiny / včetně přestávek, kdy jsem chodila po schodech, aby se malá otočila / přes všechno úsilí, však nebylo možné obrázek pořídit, neustále měla před obličejem placentu, nebo pupečník. Dr říkal, že někdo takto chodí až 14 dni. Takže bohužel jsme neviděli nic.

  • Citovat
  • Upravit
23.7.12 14:39

Chtěla jsme se zeptat jeslti se dělá 3D/4D UZ ve 28tt děkuji Katka z olomouce :D a kolikáteho vám chodi neschopenka. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
11.10.12 12:01

Ahojte holky chtěla jsem se zeptat který ten UTZ se platí jestli ve 13tt nebo až 20tt děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
433
11.10.12 19:15
Plati se ten ve 13. tydnu, ten ve 20. hradi pojistovna :-)
@Kapřík90 píše:
Ahojte holky chtěla jsem se zeptat který ten UTZ se platí jestli ve 13tt nebo až 20tt děkuji :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3108
11.10.12 19:59

@Leknínek jj už jsem koukla na stránky díky zítra tam jedem :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6064
19.11.13 14:21

Je to nejlepší doktor jakého znám, je fakt bezvadný a ochotný všechno vysvětlí a mě zachránil malou, jsem mu moc vděčná nejlepší doktor, specialista an genetiku.
3D otku mám nádherou malá asi i moc krásně byla otočená. je to příjemný a pečlivý pan doktor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6064
19.11.13 14:22

@Koty ahoooj pan doktor Polák je fakt bezvadný. a jaks e máte???ve kterém si týdnu???napiš mi :srdce: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6064
19.11.13 14:23

Doporučuje se zhruba od 25tt i později aby bylo miminko co nejlépe vidět i velikostně. snad vám budou miminka také tak krásně pozovat jako mě pouovala malá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1108
19.11.13 21:25

No nevím teda, já s ním až tak spokojená nebyla, vyšetření bylo raz dva hotové, předtím dlooouhé čekání. Nyní ve druhém tehotenství jsem šla na genetiku do fakultní nemocnice, vzali nás na čas, venovali se miminku poctive zhruba 20MIN, mám hezké fotečky a i nahrávka je možná samozřejme. za mě jednoznačne FN :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
7.12.15 19:04

@EvulinkaB18 Ahoj, mám takový dotaz. V jakém tt se dělá to 3d video? Já sem objednaná na zítřek ale paní mi řekla že se 3D dělá od 24tt a já sem 21tt to se musím zas objednat aby mi ho nahráli? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty