5 týdnů - pasení koníků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajinac
Kecalka 119 příspěvků 14.07.19 14:01
5 týdnů - pasení koníků?

Hezký den,

máme doma 5 t holčičku a na bříško ji pokládáme cca 4 až 5 krát za den na dobu cca 5 minut, dokud se nevztekne :lol: Ale když je na bříšku, málo kdy zvedá hlavičku nahoru, spíše jen leží a zvedá ji většinou, jen když se chce podívat na opačnou stranu - to ji dá dost zabrat a drhne hlavou o podložku :) máte to stejně? Kdy vám děti pásly koníky - držely hlavičku nahoře?

Přečtěte si článek: Pasení koníčků podporujte každý den

Reakce:
janoma
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 14.07.19 14:06

@Ajinac dávejte ji na bříško casteji. Stabilně past koniky by měla ve třech měsících. Pediatři to většinou kontrolují.

Pet83
Povídálka 42 příspěvků 14.07.19 14:12

Podle mě je malinká. Možná nachvilinku zvednout hlavičku, ale otáčet sem tam asi ne, to jen na zadickach.

martina bl
Kecalka 144 příspěvků 14.07.19 14:18

Na to je ještě malá! Hlavičku teď zvedne jen nad podložku a max.ji otočí.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7938 příspěvků 14.07.19 14:21

Kolem třech měsíců, dávala jsem ke konci šestinedělí a postupně dobu prodlužovala.

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 14.07.19 14:50

Ja davam tritydenni jenom po koupani :nevim: na chvilicku, prijde mi to adekvatni :think:

warita
Extra třída :D 11821 příspěvků 14.07.19 14:50
@Ajinac píše:
Hezký den,máme doma 5 t holčičku a na bříško ji pokládáme cca 4 až 5 krát za den na dobu cca 5 minut, dokud se nevztekne :lol: Ale když je na bříšku, málo kdy zvedá hlavičku nahoru, spíše jen leží a zvedá ji většinou, jen když se chce podívat na opačnou stranu - to ji dá dost zabrat a drhne hlavou o podložku :) máte to stejně? Kdy vám děti pásly koníky - držely hlavičku nahoře?

do 3m nepasla vubec, kricela u toho, jako by ji slo o zivot. Zpetne si myslim, ze ji to bolelo a ze ji behem cisare asi nejak pohli s pateri.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 15:02

Ja nestacim zirat 8o to Ti jako prijde v poradju resit tu, ze v peti tydnech nepase konicky dle tabulek? :zed: a co budes delat, kdyz To nebude v roce chodit? :nevim:

Ajinac
Kecalka 119 příspěvků 14.07.19 15:34

@Tazvesnice
Nechápu vaši reakci a co se vůbec do někoho navážíte. O žádných tabulkách tu nebyla řeč. To už se tady člověk ani nemůže normálně zeptat, kolikrát dávají maminky mimča na bříško a jak se přitom chovají? Od toho tady snad ta možnost diskuse je. Pokud se vám něco nelíbí, nekomentujte. A své komplexy si řešte někde jinde…

moncicak123456
Kecalka 262 příspěvků 1 inzerát 14.07.19 17:44

Jsou nám tři týdny a takhle trénujeme asi od prvního týdne. Vždy jen pár minut denně a držím u toho malému lokty jak poradila detská doktorka. Hlavičku zvedá pěkně a i sní otočí ale samo že né celých těch 5 minut. Pak sní zase bacne dolu a nabírá sílu :lol: Někdy na to prdí uplně a usíná mi u toho :lol:

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:13

@Ajinac nechapes? No tak v tom pripade lituji Tveho ditete, ptze od nej chces neco, co nemuze v tuhle chvili zvladnout :roll: a komplexy? No nevim, dite se mi pretacelo na bricho pred tretim mesicem, sedelo a lezlo po ctyrech pred osmym mesicem a chodilo v deseti mesicich, tak ja Ti nevim, ale fakt nemam potrebu si tu lecit komplexy :mrgreen: mas prehnana ocekavani a pak to odnese chudak dite :nevim:

Ajinac
Kecalka 119 příspěvků 14.07.19 22:55

@Tazvesnice cele jste to prevratila dle sveho. Clovek, ktery neco nevi a zepta se, aby popr. to co dela spatne napravil je podle vas krava, co ma prehnane naroky a chudaka dite. Rozhlednete se kolem sebe. Navazite se do me, ktera zde polozila obycejny dotaz a hledala radu a okolo je plno matek, ktere tu pisi, ze si nejsou jiste, zda chteji dite, co cekaji, pribehy tyranych deti atd. Nemam potrebu se s vami bavit. Sve deti mam rada a chci pro ne to nejlepsi a kdyz neco nevim, mela jsem za to, ze tato stranka slouzi k tomu, aby mi normalni lide poradili. Konec koncu vsichni ostatni mi normalne poradili az na vasi malickost. Jen vy potrebujete rypat. Nestoji mi to za to, prosim jiz nekomentujte.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 1 inzerát 14.07.19 23:40

@Ajinac můj syn začal past až skoro ve třech měsících, a to ještě jen zvedl hlavu asi centimetr, chvíli držel a flaknul s ní zpátky :lol: taky jsem davala na bříško furt, děsně se vztekal, a stejně čekal na svůj čas :D vseeechny děti v okolí uz pásly a i přesto byl a je naprosto v pořádku. Dnes je mu 17M a motoricky i svalově je hrozně napřed, což se klidně zase může změnit. Každé dítko potřebuje svůj čas :palec:

Jestli dáváš na bříško, děláš maximum, tak se tím netrap, ona začne až bude ta správná chvíle :hug:

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 09:15

@Ajinac neprevratila,ono totiz cely Tvuj dotaz je natlak na dite! Ostatni, co jsi napsala ani nekomentuji, ptze pises uplne mimo :roll: a ackoliv to nerada pouzivam, tak jelikoz jsi na verejne diskuzi, tak nemuzes nikomu zakazat psat do tehle diskuze, to jen tak na okraj ;)

Váš příspěvek
Reklama