Můžu prostřídat kapičky na prdíky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 14.07.19 08:32
Muzu prostřídat kapicky na prdiky ?

Holky chci se zeptat není problém když stridam kapicky na prdiky zkusily jsme espumizan ten už ale nezabírá tak pak sme koupili baby calm ale to mi přijde ze taky o ničem teď mi poradili balonix med, chtěla bych zkusit ale nevím zda nevadí když takhle stridam? Samozřejmě kombinují jeste s probiotickymi kapickami biogaia.. díky :mavam:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10714 příspěvků 14.07.19 08:38

@Nicooool5 Střídat asi můžeš. Ale vetšinou to trvá třeba týden než se pozná jejich účinek. Doktor nás na to upozorňoval.

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 14.07.19 09:05
@P4ja píše:
@Nicooool5 Střídat asi můžeš. Ale vetšinou to trvá třeba týden než se pozná jejich účinek. Doktor nás na to upozorňoval.

No pouzivam to už dyl, ale účinek, nevidim no 8o ten espumizan chvily zabíral, ale potom už ne a ten baby calm to mi přijde od začátku nic moc ucinek

P4ja
Extra třída :D 10714 příspěvků 14.07.19 09:08
@Nicooool5 píše:
No pouzivam to už dyl, ale účinek, nevidim no 8o ten espumizan chvily zabíral, ale potom už ne a ten baby calm to mi přijde od začátku nic moc ucinek

MY měli jen espumisan, tak s ostatními neporadím. :? A pomáhala poloha na tygra. Ale neboj, ono to postupně přejde, jak se začne hýbat.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 14.07.19 09:38

Neberete nahodou Vigantol? V lekarne nam poradili jeho lepsi nahrazku, po ktere se zlepsi i nadymani. Jmenuje se JAMIESON Baby-D Vitamín D3.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 14.07.19 09:58

@Nicooool5 a nezhorsilo se to s tím, jak jsi začala dávat biogaiu? My měli espumisam a dobrý, pak jsem dávála na doporučení biogaiu a malý se mi kroutil ve dne v noci. Po vysazení zase ok.

Betyssek
Kecalka 225 příspěvků 14.07.19 16:17

@Nicooool5 nam espumisan nezabral, po Sab Simplex mala strasne blila, ale Infacol, to byl pro nas zazrak :kytka:

Betyssek
Kecalka 225 příspěvků 14.07.19 16:18

@Nicooool5 jo a kazdy den probiotika- nejdriv detskej Biopron a pak uz jen ProbioMaxik z dr.maxu… biogaia je hrozne draha a platis za znacku, z toho Maxe to bylo super a obcas koupim ten Biopron kdyz je nekde v akci

Váš příspěvek
Reklama