6tt začala jsem špinit krví

7.1.21 15:36

6tt začala jsem špinit krví

Zdravím, chtěla bych se zeptat od včerejšího večera spinim. Spíš když jsu na záchod pak na toaletní papíře mám krev. Stalo se to někomu? Na pohotovosti jsem byla říkali, že je vše v pořádku že srdíčko bije a že mám mít klidový režim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.1.21 15:45

Stalo, a potratila jsem. Nemusí to tak být u tebe, ale ty začátky jsou buď anebo. Jisté je jedno, odpočívej, ale vyležet se to nedá. Držím palce ať jsi ok

• Citovat
  • Nahlásit
3036
7.1.21 15:52

U me každé byt jen hnědé spineni byl potrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.21 15:57

Spinila jsem zhruba v 6tt, bylo to ok. Ale na pohotovost jsem nejela, ty začátky jsou buď a nebo.

• Citovat
  • Nahlásit
20116
7.1.21 16:02

Stalo 2× a pokaždé to byl potrat. Až když sem krvácela později se to udrželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
7.1.21 16:04

Já špinila v každém těhotenství. Ať bylo úspěšné nebo ne :nevim:
Držím palce ať to dobře dopadne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6183
7.1.21 16:13

@PetraVyoral já krvácela jak u dcery která má teď 9 měsíců a to hodně prakticky celý první trimestr jsem si myslela že jsem potratila tak teď jsem těhotná ale nevím jestli se plod vyvyji včera na gynde ještě nebylo pořádně nic vidět ale dostala jsem utrogestan a po tom zatim krvácení ustalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 16:19

@lovean tak snad to bude také ok držím palce 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 16:20

@kavenka a jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6183
7.1.21 16:23

@PetraVyoral díky tobě také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 16:51

Ahoj, stalo a taky jsem potratila. Dr napsal utrogestan a ascorutin, ale nepomohlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
7.1.21 16:51

@PetraVyoral
A už si to volala doktorovi?? Já taky špinila, cca 8tt prý se mimčo zahnízdí a může se trochu krvácet.
Brala jsem UTROGESTAN
No může to být i špatným uhnízděním, dej si pak velký pozor u prvního screeningu. Ptej se hodně na průtoky pupečníkem. Já mela sice jakš, takš v normě, ale měla sem vysoké riziko předčasného porodu a bohužel doktorka to neřešila a opravdu se to stalo.
Já měla vše: 1 tehot., vysoký tlak a v nemocnici říkali, že asi i ta placenta a proto to krvácení na začátku.
Ale nestresuj, určitě to první. To jen moje rada pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 17:05

@Lujza031 byla jsem v noci na pohotovosti. Tam že je vše v pořádku. Nic mi nedal ale zítra mám volat ke svému doktorovi tak třeba mi něco dá. Mám tam prý i malý hematom. A jak dlouho můžu spinit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
7.1.21 17:24

@PetraVyoral Já v je jednom těhotenství střídavě krvácela a špinila od 5. týdne celý první trimestr - hematom. Krvácení fakt silné, jela jsem na pohotovost s tím, že je to konec. Měla jsem klidový režim a dnes je z toho tříletá divoška. V dalším těhotenství to samé od 8. týdne, to už s 1,5 letou klidový režim nešel. Ale už to nebylo tak silné a i kratší dobu no a taky to dobře dopadlo. Držím palce, ať máš stejné štěstí jak já :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 17:40

@Dadda8 díky moc snad to bude dobré. Bolesti žádné nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat