6. týden těhotenství

1
16.4.21 09:46

6tyden těhotenství

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat byla jsem u doktora a potvrdil mi 6tt poslední menstruace 3.3.2021 ( musela jsem jít tak brzo kvůli rizikové práci) šle našel mi tam pouze gestacni a žloutkový Vacek bez plodu, už mi hrozí příští týden revizi :( myslíte ze je ještě nějaká naděje? Už jsem jednou byla na revizi :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
16.4.21 09:56

Ahoj já byla 5+5 na první kontrole (podle ms jsem měla být 7tt), můj doktor má podle mě fakt dobrý ultrazvuk, protože mi sám říkal, že jinde by to ani neviděli, ale díky tomu teda našel 2mm velký plod. Hrozil mi revizí, že to vypadá špatně a neodpovídá do ani tomu 5+5.. Za týden jsem šla znovu, kdy se potvrdilo, že ovulace byla později, takže jsem byla 6+5, mimčo povyrostlo a už bylo i srdíčko :dance: Určitě to hned nemusí znamenat to nejhorší, ještě je dost brzo a asi hodně záleží na tom, jaký má doktor utz… Tak ať je vše v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
16.4.21 09:59

Ahoj, 5+4 jsem měla jen gestacni váček a o týden později už doktor potvrdil srdíčko. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20100
16.4.21 10:04

Musíš počkat, předem se to nedá odhadnout. Ale v 6tt bych nešla ani omylem na revizi, ale počkala až si s tím tělo poradí samo. Zbytečný si nechat drásat dělohu. Zkus si jako samoplátce zajít na odběr hcg a odběry udělat obden. Uvidíš, jestli se hcg zdvojnásobí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
16.4.21 10:04

Mrňous může být jenom mladší. Sama mám první dítě mladší o 2 týdny oproti MS. Druhý odpovídalo přesně. A teď čekáme třetí a zase je prcek mladší o 10 dnů. Můj nynější gynekolog už chtěl taky vynášet špatný soudy, tak jsem ten jeho monolog zarazila, že tam to srdíčko vidím. Tak se zarazil, podíval se znovu a jen řekl: „A jo.“ :roll: Takže počkej týden, dva a uvidíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63618
16.4.21 10:15

@Misa18643 nevím, proč s revizi tak spechaji. Já teď čekala 4 týdny, až si poradí příroda. Jinak u mě to dle ms sedělo jen jednou :think: pockala bych déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
16.4.21 10:39

Cekej ještě aspoň 2 týdny, ovulace mohla byt později a těhotenství je reálně mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
16.4.21 11:50

Já bych taky počkala..oni straší, protože musí. ale furt to může mít šťastný konec..možná jen je mímo mladší ☺️☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
16.4.21 13:57

@Misa18643 V klidu při předešlém těhu jsem měla taky v 6tt bublinku a nic moc a pak v 8tt krásně srdíčko, ikdyž to pak nedopadlo, ale určitě se nestresuj, každý den se něco děje, takže za pár dní bude vidět víc. Navíc fakt záleží i jak dobrý má UTZ. Oni jedou doktoři podle svých tabulek, ale mohlo dojít déle k ovulaci, oplodnění - uhnízdění, takže to může být pozdější. :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 17:21

Ahoj holky, dnes jsem po ivf v 5+3tt. 4 dny zpět mi bylo potvrzeno prosperující těhotenství, HCG 567, měla jsem jasně pozitivní test (obě // stejně silné). Čekám na první utz za cca 10 dní. Dnes jsem z ničeho nic zpanikařila, úplné zatmění, že něco není v pořádku a najednou si dělám těhotenský test, abych se uklidnila. A opravdu - druhá čárka je asi o polovinu slabší, než 4 dny zpět 😳. Všude čtu, že zamlklé těhotenství z testu poznat nejde, že jsou pozitivní ještě pár dní po, protože HCG klesá pomalu. V pondělí pojedu na odběr krve. Prosím, nějaká zkušenost nebo uklidnění, abych přežila víkend? Sestřička říkala, že jsem udělala hloupost a síla čárky není vypovídající, moc mohla být naředěná atd. Hrozne si to vyčítám, v pátek odpoledne udělat takový nesmysl. Moc děkuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
16.4.21 18:14

@Barborka1987 Honem do klidu, hlavně těhu test se dělá ráno. Určitě nic netestuj, uklidni se. Zkus se přes víkend zaměstatnat, prací nebo výlet apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
16.4.21 18:50

@Barborka1987 Klid, síla čárky na testu nemá vůbec žádný význam, kor když se nedělá ráno. Já udělala na začátku stejnou chybu a stresovala jsem se celý týden do první kontroly, tam mi řekli že to moc nevypadá, tak stres další týden a nakonec byla jen ovulace později a vše je naštěstí v pořádku :dance: Určitě buď v klidu, dobře to dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
16.4.21 18:59

@Barborka1987 žádný stres hlavně, a už netestuj :) mohla jsi třeba jen víc pít a moč mohla být více naředěná a pokud to nebylo z ranní moči tak tuplem..a taky jestli to byl stejný test nebo pokaždé jiný..ale jinak držím palečky aby to všechno bylo v pořádku ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 19:43

Holky, moc děkuji za uklidnění. Byla to opravdu velká chyba a do toho klidu se teď dostávám těžko. Myslíte, že mám testnout ještě znova ráno? Pro „uklidnění“? (Protože horší to už asi nebude 🙈). Je pravda, že dnes jsem hodně pila, hodně chodila na záchod, moč mám skoro průhlednou… Bože já bych si za to dala facku… V pátek odpoledne, když s tím stejně nejde nic dělat… Byl to fakt zkrat, ani nevím, jak jsem se do té koupelny dostala a najednou držím v ruce test 🙄 🙄 🙄…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:32

Holky, ještě jednou moc díky za povzbuzení. Už jsem se uklidnila. Testovat nic nebudu, počkám si na pondělí. Buď to byl zkrat, nebo intuice nebo prostě jen těhotenské hormony, každopádně je to jen čárka na testu.., co má být, to bude a neovlivním to. Modlím se, ať je to v pořádku a slibuji, že takovou zbytečnou blbost už nikdy neudělám 🙈. Mějte krásný víkend a držím vám palce 🍀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat