Pochybnosti na začátku těhotenství

Anonymní
15.4.21 14:23

Pochybnosti na zacatku tehotenstvi

Ahoj. Omlovam se za anonym ale je to citlive tema. Potrebuju se vypovidat.
Jsem tehotna, cca 5tyden, prerusovana souloz, neni dobra volba antikoncepce :potlesk:. Je to me treti dite. Zpocatku to byla radost. Treti bylo v planu, tak za rok dva, mozna. Ale ted mam z toho strach. Nevim jak to zvladnu. Meli jsme s partnerem krizi je to dva roky zpet. Byla tam nevera. Nejak jsme to ustali. Poradna, psycholog atd. Chyba byla na obou stranach. Dostala jsem se z toho a zacala znova zit. A najednou jsem opet v tom. Partner ma radost, ja se bojim. Napada me potrat. Pak zase ze to nemuzu.
Financne jsme v pohode. Jsme uz starsi. Me je 35. Jemu 44.
Ja nevim jestli chci dalsi dite jestli to zvladnu, mozna je to jen panika :nevim:. Mam rocni a 9lete.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8390
15.4.21 14:45

Jé skoro jak kdybych to psala já. Až na tu nevěru. Taky jsem teď stejně otehotnela a mám roční a čtyřletou. Taky jsem to docela dlouho rozdychavala, ale potrat mě nenapadl když se podívám už na ty dva co máme. O třetím jsme přemýšleli, ale pak jsme řekli že ne. Takže jsem samozřejmě otehotnela. Bude to náročný, ale to zvládneš :kytka: ženský zvladnou vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
15.4.21 15:00

Sice jsem nikdy nebyla v tvojí situaci, ale podobnou paniku na začátku těhotenství jsem zažila taky. A to bylo dítě plánované a chtěné. Podle mě za to může ten nával hormonů.

Jestli vztah už funguje, finančně jste ok a třetí dítě jste stejně plánovali, nechala bych si ho. Aby za pár let, až na to jakože budete připraveni, nebylo už pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
15.4.21 15:00

Já bych do toho šla, aspoň bude mít prcek parťáka. Jinak budete mít dva jedináčky, zažila jsem to jako dítě, a nic moc, teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
15.4.21 15:10

Když pominu tu nevěru, tak bych do toho šla. Až poprvé toho prcka uvidíš, budeš šťastná, že sis ho nechala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
15.4.21 15:10

Ahoj, taky jsem ted v podobný situaci, uz teda v 10.týdnu… Sama víš, že je to jen na tobě, ale chapu, taky jsem se nekolikrat chtela tak nejak ujistit, ze se rozhoduju spravne, kdyz si dite necham. No… doted si nejsem jista, ale cas bezi a prvni velky screening se blíží…
jinak mně je 36 - v době porodu 37. Čekám nečekaně třetí, doma mám děti 10 a 7… taky jsme neplánovali, chlap je po chemoterapii (v roce 2017).
takze my to spis resime z pohledu chemo + muj vek - jakoze blby faktory.
pokud jste zdravi, financne zajisteny a krize je za vami, priklanim se rozhodne pro si mimco nechat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 10:29

Tetenstvi a nemoc

Dobrý večer, Šestnáctého, týden před menstruací, jsem onemocněla. V noci z pondělí na úterý jsem silně zvracela a současně se objevil i průjem. V úterý už jsem potom nezvracela, ale průjem přetrvával, ustal až dnes. Jinak obvyklé příznaky každého nachlazení: (horečka - tu jsem měla jen v úterý, bolesti hlavy, svalů.) Teď už mám jen mírně zvýšenou teplotu, pobolívá mě hlava a břicho, stále téměř nic nejím. Máte s tímhle některá zkušenosti? pokud ano, jak na to organismus reagoval? Co by případně organismu pomohlo, aby menstruaci spustil? Cítím se opravdu slabá a bojím se, že úplně vynechá. Kdybyste měli nějaké typy, co dělat, aby přišla třeba se spožděním, budu moc ráda. A pokud byste některá měla s takovou silnou virózou před MS zkušenost, budu taky vděčná.
Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat