7+4tt Srdíčko bije pomalu...

723
21.4.21 19:20

7+4tt Srdíčko bije pomalu

Ahoj holky.
Ráda bych věděla vaše zkušenosti. Dneska jsem byla na UZ, velikostně odpovídá přesně 7+4tt, což souhlasí podle poslední MS. Ale se :srdce: není doktorka spokojená, bije pomaleji (myslím) než má. Kontrola zase za týden. Máte zkušenosti, že se :srdce: rozbušilo déle jak 7+4tt? Tohle byla moje 1.kontrola, jiné srovnání nemám.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.21 19:36
@Aplík píše:
Ahoj holky.
Ráda bych věděla vaše zkušenosti. Dneska jsem byla na UZ, velikostně odpovídá přesně 7+4tt, což souhlasí podle poslední MS. Ale se :srdce: není doktorka spokojená, bije pomaleji (myslím) než má. Kontrola zase za týden. Máte zkušenosti, že se :srdce: rozbušilo déle jak 7+4tt? Tohle byla moje 1.kontrola, jiné srovnání nemám.
Díky

a viděla vubec srdeční akci? Nejsem gynekolog, ale ještě jsem neslyšela, že by se hodnotila v tomto týdnu rychlost srdeční akce…

• Citovat
  • Nahlásit
3417
21.4.21 19:51
@Anonymní píše:
a viděla vubec srdeční akci? Nejsem gynekolog, ale ještě jsem neslyšela, že by se hodnotila v tomto týdnu rychlost srdeční akce…

Pokud je SA tak má mít určitý rytmus jakmile naskočí, takže se hodnotí… @Aplík 7+4 je už celkem pozdě a spis než na rozbíhani srdicka bych spis počítala se zamlklym, ze je něco spatne. Já byla na kontrole 7+3 a vše sedelo. Srdíčko, velikost… za měsíc jsem začala špinit a musela na revizi. Zamlklo v den kontroly v tom osmém týdnu. Predtim spontánní potrat kdy nějaký 6+5 na utz vynechavalo a nebusilo jak mělo a za dva dny to odešlo. Srdíčko naskakuje v týdnu 6+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
21.4.21 19:54

Ano hodnotí se rychlost srdeční akce.. Me též kontrolovala srdíčko v 6+6..u nás bylo vše ok vše odpovídalo to. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.4.21 19:56
@Anonymní píše:
a viděla vubec srdeční akci? Nejsem gynekolog, ale ještě jsem neslyšela, že by se hodnotila v tomto týdnu rychlost srdeční akce…

Ano, viděla. Přepnula si UZ a tlukot jsem slyšela i já. Dole pod obrazem mimi byla “tabulka/graf/lišta” kde byly vidět údery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.4.21 19:59

@hospodki aha, tak asi je myšleno rytmus. Dr. se vyjádřila tak, že sice tluče, ale ne tak, jak si představuje, aby byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
21.4.21 20:02

@Aplík v tomto týdnu má mít 120tepu za min.. Tak pokud to tak nebylo tak proto se jí to ❤️nelíbilo.. Má bit rychleji prostě nu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.4.21 20:05

@Misasisi rychlost mi bohužel neřekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
21.4.21 20:10

@Aplík tak to se příště zeptej mě to moje dr vždy řekla a říká mi to do teď když jdu na kontrolu teď jsem 25tt a stále mi říká co a jak abyych věděla že je prcek v pořádku. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
21.4.21 20:11
@Aplík píše:
@hospodki aha, tak asi je myšleno rytmus. Dr. se vyjádřila tak, že sice tluče, ale ne tak, jak si představuje, aby byla spokojená.

To jsem měla taky a u me bohužel konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.4.21 20:14

@Misasisi to je fakt, kdyby mi to řekla a vysvětlila, tak bych tady nemusela šaškovat a hledat co, jak, proč :think:
To zas bude nekonečný týden.

@hospodki :( Tak uvidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
21.4.21 20:15

@Aplík tak zkus nějak zaměstnat hlavu a nemyslet na to, uvidíš na kontrole ale kdyby nic neříkala proste se zeptej tak přeji hodně štěstí 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.4.21 22:58

@Misasisi díky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
22.4.21 11:29

To jsem blbka, teď si čtu lékařskou zprávu: embryo s naznačenou AS (asi to znamená anatomie srdce); AS t. č. ( ty zkratky nevím, co znamenají, možná tepová činnost??) nelze prokázat jasně.
Hledala jsem to na konci zprávy, ale bylo to na zacatku, takže se omlouvám, za chybné info. Chápu teda ze zprávy, že :srdce: ještě nebije

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
22.4.21 11:31

@Aplík embryo s naznačeno AS je srdeční akce.. Takže nelze prokázat jasně pokud to tam máš tak psané

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat