Reklama

7 týden těhotenství bez nevoľnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 09:41
7tt bez nevoľnosti.

Ahojte, som v 7tt a uz ma nebolia prsia ani mi nie je zle, ani nie som unavená. Este pred tyzdnom ma prsia boleli. Nemam ani ziadne chute, nepotrebujem jest, kava mi chuti, nic mi nesmrdi. Vytratili sa príznaky. Myslite, ze je vsetko OK? Dva dni som mala ružový výtok min. tyzden. odvtedy nic. Sem tam ma pichá vo vajecniku.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 13.09.18 09:43

nemela jsem zadny priznaky tehotenstvi az nekdy do 9tt..a pak od 13tt taky ne. hlavne klid a gratuluju 8)

alilauter
Kecalka 152 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 09:44

Ahoj, hele to nemusí nic znamenat. Mě prsa bolela na začátku a pak ne, blbe mi nebylo a ani ta unava nebyla kritická. Jestli máš pochybnost jeď k doktorovi, ale fakt to nemusí nemusí nic znamenat. Drž se

Meily
Kecalka 120 příspěvků 13.09.18 09:45

Buď ráda, co já bych za to dala, aby mi nebylo každý den blbě… Není na tom nic super. Kontrolu máš kdy?

iwa83
Kelišová 6353 příspěvků 13.09.18 09:45

A byla by si šťastnější a klidnější, kdyby si seděla nonstop u záchodové misy a už myšlenka na jídlo nebo pohled do lednice Tě nakopával?

Já jsem nikdy neměla nic - ani nevolnosti, ani bolesti, ani chutě - a to mám za sebou jeden porod, jedno zamlklé těhotenství, jedno biochemické a jedno těsně ve finiši (35+5). A nikdy mi nic nebylo.
Ten začátek je buď a nebo - těch zamlklých je víc než si člověk na začátku myslí, ale znamení zda Ti je nebo není špatně není důkaz nebo indicie zda Ti je nebo není špatně.

histep
Závislačka 3267 příspěvků 13.09.18 09:46

Myslím, že je to 50:50, jako všechna těhotenství na začátku. Jako ty sama si do břicha nevidíš, natož kdokoliv jiný, ještě přes internet.
Zkušenost - měla jsem veškeré příznaky trvale až do revize v 11 tt, takže ani trvající příznaky nezaručí prosperitu.

Kristynka22
Kecalka 126 příspěvků 13.09.18 09:49

Buď ráda. Jinak já už taky nemám téměř žádné příznaky, jen špatnou pleť a víc jím, to je vše ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 10:00

Tak praveze mi Dr povedal, ze ak mi vymiznú príznaky, bude to m.a. lebo medzi prvym usg a druhym po týždni nevidel rozdiel. Preto sa pytam. A zajtra mam dalsie usg.

Meily
Kecalka 120 příspěvků 13.09.18 10:02
@Anonymní píše:
Tak praveze mi Dr povedal, ze ak mi vymiznú príznaky, bude to m.a. lebo medzi prvym usg a druhym po týždni nevidel rozdiel. Preto sa pytam. A zajtra mam dalsie usg.

Tak snad bude zítra vše v pořádku, držím palce :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 13.09.18 10:18

Já měla nevolnosti až od 8tt do 20-21tt kdy jsem blila každé odpoledne a večer

Kajule21
Kelišová 5387 příspěvků 8 inzerátů 13.09.18 10:19
@Anonymní píše:
Ahojte, som v 7tt a uz ma nebolia prsia ani mi nie je zle, ani nie som unavená. Este pred tyzdnom ma prsia boleli. Nemam ani ziadne chute, nepotrebujem jest, kava mi chuti, nic mi nesmrdi. Vytratili sa príznaky. Myslite, ze je vsetko OK? Dva dni som mala ružový výtok min. tyzden. odvtedy nic. Sem tam ma pichá vo vajecniku.

Já nejít na krev,asi bych ani nevěděla, že jsem těhotná. A kromě pobolívání prsů (v pozdější fázi těhotenství) a rostoucího bříška bych ani doteď nevěděla,že jsem těhotná. Dnes jsem 26tt a nemít bříško a necítit pohyby,nevěřila bych,že jsem těhotná. Takže klid a užívej si těhu - gratuluju :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 10:20

Citim sa taka prázdna. Pri obidvoch tehotenstvach som cítila hned, ze je vo mne novy zivot. Teraz ma neboli nic, bradavky vobec, mam vacsie prsia, ale nie su tazke, ani nebolia, nechodím na wc, pri prvom tehu sa mi točil svet, nezvracala som, ale od 6tt som si hladkala brucho a vedela som, ze je to tam. Pri druhom ma hned boleli bradavky, som si nemohla dat ani podprsenku, mala som horku chut v ústach po káve, bola som unavená, nachladena. Ide o to, ze som prave kvoli tomu, ze boleli prsia a vyhodili sa mi žilky zistila, ze som tehotna… A zrazu nic. Teraz som bola v 5tt na usg, bolo vsetko OK, dokonca videl aj zárodok. Len akciu este nie. V 6tt uz stíchol a vraj sa nic nezmenilo a v takom rozmedzí uz vidiet rozdiel, zárodok mal narast na dvojnasobok. Nevidel nic. Pytal sa ma, ci nemam ťažkosti, ci nekrvacam. Zajtra idem zase a mam si brat ajveci pre istotu ze by to bol zamklnuty potrat.

chs.jasmin
Kelišová 7438 příspěvků 13.09.18 10:24
@Anonymní píše:

Ahoj,

neboj, vše je určitě v pořádku. Každé těhotenství je jiné, každá na něj jinak reagujeme.

Já třeba v prvním těhotenství trpěla od 7tt do 13/14tt jak pes. Strašně špatně mi bylo, hubla jsem, omdlévala, spala 16hodin denně a zbytek dne probrečela, jak je mi špatně. Zvracela jsem z jablka, zvracela jsem z rajčete dokonce i z kolinské přítele :lol: Všechno mě bolelo - břicho, kyčle, prsa…Bylo to hrozné a pak ze dne na den mi bylo dobře a já zase brečela, že je určitě něco spatně.

Rok po porodu jsem znovu těhotněla a tentokrát mi vůbec špatně nebylo, vše bylo perfektní, mě bylo dobře, trošku unavená jsem byla ale jinak v pořádku. Kolem 11tt, přes leto, mi sem tam z horka bylo špatně, ale nezvracela jsem, nic mě nebolelo.

Obě těhotenství dopadla na jedničku. Užívej si těhotenství, nestresuj se. Třeba budeš mít štěstí a bude ti celou dobu dobře, nebo třeba nevolnosti dojdou později :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 10:27

Len mne vymizli príznaky z dna na den, to nie ze mi mic nebolo. A prave teraz ked vraj byva najviac zle 8o

Lekninka91
Extra třída :D 10270 příspěvků 13.09.18 10:55

Ani nevolnosti ti nezaručí prosperující těhotenství..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >