Reklama

Bazální teplota při missed abortion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 09:51
Bazalni teplota pri missed abortion

Ahoj děvčata, zjistím podle bazální teploty ze se jedná o zamlkly potrat? Nebo podle křečka maternice?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 10.09.18 09:53

leda by sis měřila teplotu celý cyklus a bylo by to jako ti začíná ms. Krvácíš nebo proč si to myslíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:00

@pikola doktor ma "podezření " jelikož nevidí změnu po týdnu na utz. Ale mám nadále natekla prsa, dost mě boli břicho a včera jsem měla na toaletaku růžový výtok.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 10.09.18 10:04
@Anonymní píše:
@pikola doktor ma "podezření " jelikož nevidí změnu po týdnu na utz. Ale mám nadále natekla prsa, dost mě boli břicho a včera jsem měla na toaletaku růžový výtok.

Ale my do tebe nevidíme :nevim: příznaky mohou být i po potratu, chvíli trvá než se tělo srovná zpátky. Dokud není srdeční tep, tak ti nikdo nic s určitostí nepoví. Pohmatem nebo teplotou si to doma nezjistíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:11

@pikola takže zbytečně budú pátrat. Asi až utz poví. Dík moc

histep
Závislačka 3078 příspěvků 10.09.18 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, zjistím podle bazální teploty ze se jedná o zamlkly potrat? Nebo podle křečka maternice?

Nezjistíš. Při ZT je stále přítomen hCG, který udržuje v činnosti žluté tělísko. To by zaniklo až v okamžiku, kdy by hCG klesl na nulu. A dokud je v činnosti žluté tělísko, drží se vyšší hladina progesteronu, který právě zvyšuje bazální teplotu.
Tak ZT nezjistíš, po potratu (buď spontánním nebo revizi) bude ještě pár dní teplota nahoře a klesne za pár dní.
Ale podle teploty nemůžeš jakkoliv zjistit prosperitu těhotenství.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 10:33

@histep a nevíš aké veliké žluté tělísko má být v 6TG? A uz by bylo vidět aj nějaký zarodok, resp. Embryo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama