18+5 potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Netka28
Povídálka 18 příspěvků 05.09.18 20:02
18+5 potrat

Někdo s podobnou zkušenosti? Rady jak se dat co nejrychleji dokupy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 05.09.18 20:08

Fyzicky čaj z kontryhele, řebříčku a třezalky, rovným dílem, jeden šálek denně. Psychicky je to horší, to trvá dlouho než to přebolí…

Netka28
Povídálka 18 příspěvků 05.09.18 20:10

Děkuji :kytka:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 05.09.18 20:16

@Netka28 :hug: :hug: :hug: psychicky to bude bolet :? Ja mela ZT v 17tt, takze drive…ale pak jsme si dali 3 mesice pauzu (na radu dr) a uzivala jsem gynex, pila kontryhle a jedla listovku ;) hned prvni mesic snazeni se zadarilo :palec: drzim palce, at brzy objevis // a bolest to utlumi (v sobe to mas navzdy) :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 20:18

Fyzicky krome caje viz. vyse take dvojka cerveneho vina denne a kyselina listova jako priprava na dalsi tehu.

Psychicky asi jen dalsi tehotenstvi.

Mrzi me to.

Netka28
Povídálka 18 příspěvků 05.09.18 20:36

Porodila jsem malyho na pokoji do kalhotek, nic jsem nechtěla videt. Naštěstí ze me vyšlo vše hned.

berua13
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 05.09.18 20:43

Chce to hlavně čas, potratila jsem přesně jako ty v 19. týdnu. Pomohlo mi o tom mluvit… to má asi ale každý jinak.
A opravdu čas tu největší bolest otupí… mě to trvalo cca tři měsíce než jsem se dostala z nejhoršího… Vzpomenu si na svojí holčičku i teď téměř každý den a to už mám ročního klučinu.
Po fyzické stránce jsem se z toho dostávala taky delší čas, ztratila jsem hodně krve…brala jsem železo, pila kontryhel.
Přeji ať je brzy líp a dočkáš se miminka :hug:

annasmyc
Kecalka 383 příspěvků 05.09.18 20:48

zkušenost osobní nemám, ale je mi tě moc líto…posílám hodně sil… :hug: :hug: :hug:
tady můžeš napsat:
 www.ditevsrdci.cz

Janita3
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 06.09.18 20:16

@Netka28 Je mi moc líto, že tě to taky potkalo. Já měla ZT odhalili v 11tt když jsem šla celá natěšená na druhý ultrazvuk. Opravdu to chce na utrápené srdíčko jenom čas… Jsem dva týdny od revize a pomaličku se to lepší, už je to chvílema i nahoru a nejenom dolů. Hodně mě nakopla středeční kontrola u doktora i přes komplikace po zákroku se můžeme začít opět snažit za dva měsíce. Mě doporučila lékárnička GS Mimi Star, jsou to vitamínky i pro psychickou pohodu, tak zobu a piju čaj kontryhelový. Na drobečka nezapomeneš, ale určitě se jeho dušička vrátí zpátky, až zase bude připravená :srdce: Moc mi pomáhají různé diskuse tady na eMimino. Je nás tu spousta s takovou bolístkou a mnoho holčin poradí, utěší a hlavně mi dávají sílu komentáře, že se další těhu zadařilo a dopadlo dobře. Moc se drž, posílam hodně síly :hug:

MaruskaPopy
Nováček 2 příspěvky 26.09.18 21:43
:)

Ahoj koukám že nás je tady opravdu dost
Ja poprvé otehotnela a potratila 5 května 2018 udelal se mi hematon a hodně jsem krvacela a tak se odpojil od prisunu jidla byla jsem 6 týdnů doktoři říkali hned se snažit je pohnojeno ani by me nenapadlo ze opravdu hned otehotnim a ze mesicky uz nepřijdou na dovolené v. Červenci jsem si udelala test a 2 čárky radost ohromná co si budeme podívat priletel jsme domu objednala jsem se na Gyndu doma jsem si udělala test kolik týdnů a vyšlo 5 a vice :) na gynde mi hned pohrozil bud jste v 6 týdnů a těhotenství prospva nebo se nevyvíjí no člověk se pak nema co nervovat v pátek me chtel vidět kvůli srdicku neco malo tam problkavalo.
O víkendu jsme slavil narozeniny pritelovo v pondělí jsem sla na Gyndu natesena jak hrom byla jsem si jistá ze všechno bude v pořádku ale opak vak se mi celej zdefotmoval vcem zil vsude srazeniny tak hned me poslal do nemocnice na revizi. :( 27.8. Jsem byla na revizi a dneska jsem to dostala tak počkáme taky 2 měsíce a 11.10. Jdeme na Genetiku jestli nemám srazlivost krve nebo tak.
Tak holky drzim vám taky palečky zase si říkám pořád je to Příroda a ta je silna a vi co dela tak hlavu vzhůru a ty dusicky se knam vrati :srdce:

Keshi
Závislačka 2685 příspěvků 26.09.18 23:14

@Netka28 Moc mě to mrzí. Ještě bych možná doporučila přeparáty jako např. Gynex nebo… a teď koukám, že Mimi Star už je zde zmíněn. Jednak oboje pomůže s regenerací organismu, podpoří početí ale působí i na psychiku. Držím palce a posílám mnoho sil. :hug:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 27.09.18 01:06

@Netka28 musis to brát tak, ze zřejmě nebylo vse ok a urcite bys nechtela, aby se ti narodilo postizene, nemocné dite. Je to prostě prirozena selekce, ale vetsinou to byva do 12.tt. Ty uz jsi byla skoro v pulce, o to je to horsi :?

Tyyna86
Povídálka 13 příspěvků 09.10.18 18:00

Ahoj, moc mě mrzí, kolik nás tu je s tak silenyma zkusenostma.
Za sebe můžu říct, že ta bolest ze ztráty dítěte nepreboli nikdy. Pouze otupí.
Před 9 lety jsem potratila v 19.tydnu. rozsáhlá infekce plodových obalů. Probíhala bez příznaků, zabila jen mého syna. Ale bylo to pro mě za minutu dvanáct, byl uvnitř mrtvý minimálně tři týdny. Potom mám dva zdravé syny.
Letos mám za sebou spontánní potrat v úplném začátku (4.tt) v dubnu. A teď je to osm dní co mám za sebou potrat v 21.tydnu.
Výsledky ještě žádné nevím. Jen vím že to byl také chlapeček. Taky to, že jsem na pokraji zhroucení, potřebuju o tom mluvit, ale bojím se tím zatěžovat blízké, protože ani pro ně to není lehké.
Přes den si hraju na hrdinku a večer brečím do polštáře.
Nikdy to nepřestane bolet. Všechno se mi vrátilo i z toho prvního neštěstí.
Já jenom věřím tomu, že až se pokusíme naposledy, tak to vyjde. Protože jestli ne, už vážně skončím v blázinci.
Nejhorší pro mě je, že někteří lidé i zdravotníci mají dojem, že nemám proč truchlit. Když mám doma dva kluky. Ano mám a vím jak obrovské štěstí to je. Ale kdybych jich doma měla pět, tak ty dva, co tu nejsou mi budou vždycky chybět…
Hodně síly všem, kdo to prožíváte, nebo jste prozily…

Janita3
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 09.10.18 19:03

@Tyyna86 Mrzí mě, že jsi další, kterou to potkalo a nejednou :,( Máš nárok na to být smutná, brečet, truchlit však jsi přišla o miminka… Zdravotníky a lidi, co tě nechápou pusť naprosto z hlavy. Mě moc pomohlo se tu z toho vypsat, tak klíďo piš a piš :hug: Je to strašně bolestivý zážitek a kdo si neprošel zt, či něčím podobným, nedokáže se ani malilinko vcítit i kdyby stokrát chtěl… U nás to bylo zt v 11tt. Je to sedm týdnů a není den, abych nesmutnila, je to ale časem jen lepší a těším se na další snažení. Je opravdu super, že máš doma dva kluky, kteří tě určite v těch nejtěžších chvílích zaměstnají a rozveselí :hug: a někde tam nahoře máš tři andílky, kteří na Vás dohlíží :andel: Moc byc ti přála, aby ti pslali co nejdříve k těm raubířkům sestřičku, nebo dalšího brášku :hug:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 09.10.18 19:28

@Janita3 tak on je rozdil potratit v 11.tt., kdy je tehotenstvi na zacatku a ceka se bud a nebo a prakticky nikdo, krome rodicu o nem nevi, protoze tretina vsech tehotenstvi skonci do 12.tt. To je 33 ze 100. Takze to je naprosto bezne, vetsina z nas to minimalne jednou v zivote zažila, aniz by to vubec vedela, vetsinou se to projevi jen silnejsi zpozdenou menstruaci. Potratit ale ve 21.tt. je uplne o necem jinem. Uz mas brisko, citis pohyby, mas tehotenskou prukazku, kde mas vsechno zsznamenane,jak se blíží 24.tt. zacinas vsrchno chystat a najednou konec… Nezucastneny člověk si rekne, ze embryo nejspis nebylo v pořádku a je lepsi potratit, nez porodit postizene, nemocne dite, ale… Pro budouci rodice to v tomhle tt. musi byt tezke. :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >