Reklama

Missed abort zamlcany potrat

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:18
Missed abort zamlcany potrat

Ahojte, co na to hovoríte? Mam tehotenské príznaky ako bolest prs, podbruska ako na MS, inac nic. Pred tyzdnom som bola na usg, doktor potvrdil tehotenstvo, s tym, ze videl embryo tercik. Vcera uz nevidel nic. Zaver - zamlcany potrat. Podla usg som 6+2 tt, vraj by mal uz vidiet akciu. Prikladám nález. O tyzden mam ist zase s tym, ze mam brat aj veci na prijem. Samozrejme ak nezacnem krvacat. Nemam ani spinenie.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6030 příspěvků 08.09.18 08:28

U zamlklého těhotenství jsem měla normálně těhotenské příznaky ale nebyla srdeční akce. Bylo to tedy později, už po několika návštěvách kde byla srdeční akce potvrzena. Ale nekrvacela jsem ani nespinila. A to je u zamlklého těhotenství normální. Že nejsou příznaky, že je něco špatně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:29

@lachtanice86 takze myslis, ze doktor sa nemýlil?

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 08.09.18 08:30

Nález na ultrazvuku opravdu nevypadá dobře, počítala bych s možností, že to nevslo :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:36

@Karleon 8o :zed:

lachtanice86
Kelišová 6030 příspěvků 08.09.18 08:48
@Anonymní píše:
@lachtanice86 takze myslis, ze doktor sa nemýlil?
Řekla bych spíš že ne. Ale vydrž, stejně nic nezbývá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:58

@lachtanice86 pytal sa ma, ci chcem ist hned na kyretaz, alebo cakat. Tak som zvolila druhu moznost, ale teraz aj lutujem, lebo sa bojim, ze zacnem krvácať alebo co ja viem.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 09:04
@Anonymní píše:
@lachtanice86 pytal sa ma, ci chcem ist hned na kyretaz, alebo cakat. Tak som zvolila druhu moznost, ale teraz aj lutujem, lebo sa bojim, ze zacnem krvácať alebo co ja viem.

Tak jestli zacnes krvacet, tak to bude dobre, lepsi, kdyz odejde prirozene, nez revize.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.09.18 09:08

Kdyby ses rozkrvácela sama a tělo si tak poradilo bez zákroku, bylo by lépe. Ničeho se neboj. Ale ani kyretáž u zamlklého těhotenství není nic hrozného. Ještě ten den tě asi pustí domů. Možná je horší se s tím vyrovnat psychicky. Ale je potřeba si uvědomit, že bylo něco špatně a vývoj se zastavil. Je to dost obvyklé a spousta žen si tím projde. Další těhotenství bývá bezproblémové. Dodržela bych šestinedělí, počkala na menstruaci, případně dvě až tři (hlavně jak se budeš cítit) a zkusila znovu. Hodně štěstí, příště to vyjde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 09:19

@s.y.p.t.a @j.a.n.i1 ale preco mi povedal, ze okamzite mam utekať na pohotovosť? Ked budem krvácať? Ja dom myslela, ze ked sa rozkrvacam, tak je to normalne a az po krvacani pojdem na usg, ci je všetko prec. A dokedy budem mat príznaky? Od vcera sa pozorujem ako sibnuta. Výtok, prsia, brucho.

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 08.09.18 09:22
@Anonymní píše:
@s.y.p.t.a @j.a.n.i1 ale preco mi povedal, ze okamzite mam utekať na pohotovosť? Ked budem krvácať? Ja dom myslela, ze ked sa rozkrvacam, tak je to normalne a az po krvacani pojdem na usg, ci je všetko prec. A dokedy budem mat príznaky? Od vcera sa pozorujem ako sibnuta. Výtok, prsia, brucho.

To ses měla ptát jeho. Příznaky mi trvaly ještě týden po tom, co mi ZT během 5 dní spontánně odkrvácelo.

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 08.09.18 09:23

Mně u dalšího těh. řekli, že bez revize lepší hlavně proto, že mi násilně neroztahovali hrdlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 09:28

@rozand takze aj tehotenský test nepomoze „ukazat“ ze sa blizi koniec?

rozand
Závislačka 2881 příspěvků 08.09.18 09:33
@Anonymní píše:
@rozand takze aj tehotenský test nepomoze „ukazat“ ze sa blizi koniec?

Testy mi slábly ještě před krvácením.

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 08.09.18 09:38

@rozand

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >