Missed abort zamlcany potrat

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:18
Missed abort zamlcany potrat

Ahojte, co na to hovoríte? Mam tehotenské príznaky ako bolest prs, podbruska ako na MS, inac nic. Pred tyzdnom som bola na usg, doktor potvrdil tehotenstvo, s tym, ze videl embryo tercik. Vcera uz nevidel nic. Zaver - zamlcany potrat. Podla usg som 6+2 tt, vraj by mal uz vidiet akciu. Prikladám nález. O tyzden mam ist zase s tym, ze mam brat aj veci na prijem. Samozrejme ak nezacnem krvacat. Nemam ani spinenie.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 08.09.18 08:28

U zamlklého těhotenství jsem měla normálně těhotenské příznaky ale nebyla srdeční akce. Bylo to tedy později, už po několika návštěvách kde byla srdeční akce potvrzena. Ale nekrvacela jsem ani nespinila. A to je u zamlklého těhotenství normální. Že nejsou příznaky, že je něco špatně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:29

@lachtanice86 takze myslis, ze doktor sa nemýlil?

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 08.09.18 08:30

Nález na ultrazvuku opravdu nevypadá dobře, počítala bych s možností, že to nevslo :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:36
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 08.09.18 08:48
@Anonymní píše:
@lachtanice86 takze myslis, ze doktor sa nemýlil?
Řekla bych spíš že ne. Ale vydrž, stejně nic nezbývá.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 08:58

@lachtanice86 pytal sa ma, ci chcem ist hned na kyretaz, alebo cakat. Tak som zvolila druhu moznost, ale teraz aj lutujem, lebo sa bojim, ze zacnem krvácať alebo co ja viem.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 09:04
@Anonymní píše:
@lachtanice86 pytal sa ma, ci chcem ist hned na kyretaz, alebo cakat. Tak som zvolila druhu moznost, ale teraz aj lutujem, lebo sa bojim, ze zacnem krvácať alebo co ja viem.

Tak jestli zacnes krvacet, tak to bude dobre, lepsi, kdyz odejde prirozene, nez revize.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 08.09.18 09:08

Kdyby ses rozkrvácela sama a tělo si tak poradilo bez zákroku, bylo by lépe. Ničeho se neboj. Ale ani kyretáž u zamlklého těhotenství není nic hrozného. Ještě ten den tě asi pustí domů. Možná je horší se s tím vyrovnat psychicky. Ale je potřeba si uvědomit, že bylo něco špatně a vývoj se zastavil. Je to dost obvyklé a spousta žen si tím projde. Další těhotenství bývá bezproblémové. Dodržela bych šestinedělí, počkala na menstruaci, případně dvě až tři (hlavně jak se budeš cítit) a zkusila znovu. Hodně štěstí, příště to vyjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 09:19

@s.y.p.t.a @j.a.n.i1 ale preco mi povedal, ze okamzite mam utekať na pohotovosť? Ked budem krvácať? Ja dom myslela, ze ked sa rozkrvacam, tak je to normalne a az po krvacani pojdem na usg, ci je všetko prec. A dokedy budem mat príznaky? Od vcera sa pozorujem ako sibnuta. Výtok, prsia, brucho.

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 08.09.18 09:22
@Anonymní píše:
@s.y.p.t.a @j.a.n.i1 ale preco mi povedal, ze okamzite mam utekať na pohotovosť? Ked budem krvácať? Ja dom myslela, ze ked sa rozkrvacam, tak je to normalne a az po krvacani pojdem na usg, ci je všetko prec. A dokedy budem mat príznaky? Od vcera sa pozorujem ako sibnuta. Výtok, prsia, brucho.

To ses měla ptát jeho. Příznaky mi trvaly ještě týden po tom, co mi ZT během 5 dní spontánně odkrvácelo.

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 08.09.18 09:23

Mně u dalšího těh. řekli, že bez revize lepší hlavně proto, že mi násilně neroztahovali hrdlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 09:28

@rozand takze aj tehotenský test nepomoze „ukazat“ ze sa blizi koniec?

rozand
Závislačka 3482 příspěvků 08.09.18 09:33
@Anonymní píše:
@rozand takze aj tehotenský test nepomoze „ukazat“ ze sa blizi koniec?

Testy mi slábly ještě před krvácením.

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 08.09.18 09:38
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >