8 den po ET (5 denní blastocysta) negativní test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
86
25.11.21 08:21

8 den po ET ( 5 denni blastocysta ) negativní test

Ahoj, pročítám tu diskuze a začínám být docela smutná :oops: většinou holčinám 6,7 den po et už se něco ukáže ( nejlépe dost silná čára :lol: ) a já stále nic :? jsem 8 den po ET 5 denni blastocysty, bylo to jediné vajicko co nám zbylo, tak jsem z toho na nervy :pocitac:
Měla to některá z Vás podobně? Sněhobílo 8 den? Pořád věřím, že by se mohlo něco ukázat :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
25.11.21 08:35

A máš ten nejcitlivější test? Pokud ano a dělala jsi ho z ranní moči, slabého ducha bych tam už čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
25.11.21 08:38

@Thomassss
Mám no 10 miu /ml a dělala jsem si ho z ranní moči. No právě, mám na to stejný názor, prakticky 8 dnu po et plus 5 denni embryo to mas jak 13 DPO to jsem se synem mela dalnice a ted proste nic. Čekala jsem, že se po 17 měsících konečně zadaří, když jsme si nechali pomoct. No asi nám přáno už není. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
25.11.21 08:54
@petisimi95 píše:
@Thomassss
Mám no 10 miu /ml a dělala jsem si ho z ranní moči. No právě, mám na to stejný názor, prakticky 8 dnu po et plus 5 denni embryo to mas jak 13 DPO to jsem se synem mela dalnice a ted proste nic. Čekala jsem, že se po 17 měsících konečně zadaří, když jsme si nechali pomoct. No asi nám přáno už není. :oops:

Jsou holky, kterým se to údajně ukázalo i později, asi to tedy možné je. Já měla slabou čárečku už 4.den po et i ket, takže za mě bych 8.den už nečekala zázraky. Ale držím pěsti, ať to vyjde teď nebo v budoucnu. A hlavní je, že máš syna, to je nejvěťší štěstí, další dítko by bylo/bude obrovský bonus :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2257
25.11.21 08:59

@petisimi95 No asi tě nepotěším, ale 8.den už by tam měl být vidět alespoň duch. Já jsem 9.den už měla čárku pěkně vidět. Ale ještě bych to třeba pozítří zkusila. Hcg roste obden, tak by se ještě mohlo ukázat.
Vím, že jsi teď zklamaná. Já prožívala to samé. Ale druhé IVF už vyšlo. Tak neztrácej naději. Držím palce, ať to vyjde, Pokud ne teď, tak holt příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
25.11.21 09:16

Díky za informaci holky. Ano, syn je dar, který se povedl napoprvé. :hug:
A mám třeba vysadit ten Estrofem a Progesteron Besins? Taky dost prý brzdí MS nechci to mít rozházený :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
25.11.21 09:34

Já mám teď 5. vklad, ty předtím jsem testovala jak blbá a nikdy nic už od pátého dne. Teď už na to nemám nervy, dnes jsem 9. den po ket 5denní a test mám dle předpisu na zejtra. Vůbec se na to netěším. Zas mám totiž pocit, že nic. Ale mnohem lepší než testovat dřív :) V car mi řekli, že 10.-12. den je rozhodující.

Příspěvek upraven 25.11.21 v 16:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
25.11.21 09:35
@petisimi95 píše:
@Thomassss
Mám no 10 miu /ml a dělala jsem si ho z ranní moči. No právě, mám na to stejný názor, prakticky 8 dnu po et plus 5 denni embryo to mas jak 13 DPO to jsem se synem mela dalnice a ted proste nic. Čekala jsem, že se po 17 měsících konečně zadaří, když jsme si nechali pomoct. No asi nám přáno už není. :oops:

Určitě nic nevysazuj, minimálně do toho 10. dne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 10:00

Známá byla teď na tom samém co ty i stejně staré emryo nejvyšší kvality. Testovala denně, nicméně 10. den měla sněhobílo. Když šla po 14. dnech k doktorce, tak říkala, že 10. den už by měla být slabá čárka. Vzali jí krev + ultrazvuk, ale nedopadlo to.

Naděje je vždy, jen píšu zkušenost známé. :think: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
718
25.11.21 10:01

Nic nevysazuj, šance pořád je. Ale já měla už za týden slabou čárku, ale vlastně už i viditelnou. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
25.11.21 11:09

Šance je, ale spíš se smiř s tím, že to nevyšlo. 8.den bývá minimalně duch. Preji stesti do dalsich pokusu, to ze nevyjde 1. Vubec nic neznamena :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3765
25.11.21 12:10

@petisimi95 spíš to vypadá, že to nevyšlo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 12:37

@petisimi95 ja ti dodam jeste nadeji :kytka: ja po transferu 4 denniho embrya mela 10.den bily test, dalsi den po limitu mikro ducha, ze jsem si rikala, jestli si ho jen nepredstavuji,12.den byl konecne slaby dusik…no a ted mu jsou 3 roky ;) takze za me cas na druhou carku urcite jeste je, drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
25.11.21 15:34

Koukej :) ja kdybych delala i 10 den tak by tam nic nebylo :)
Taky 5denni a dve
Zitra uvidim co vysledky krve, taky jsem na vazkach proc tak pozde, ale sili :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
25.11.21 15:46

@Levana33
Uaaau, gratuluji!
To je po pátým vkladu můj velkej sen :)
Já dnes 9 po ket, ale vzhledem k tomu, že opět žádné pocity, tak nevím..
Máš nějaké pocity/příznaky? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat