Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Mám 9 dní zpoždění a jak 2 papírkové testy negativní tak i clear blue. Myslíte že mám počkat do 2 týdnu a udělat si test jestli jsem těhotná? Jak jste to měli vy?
@AnetKK2 píše:
Mám 9 dní zpoždění a jak 2 papírkové testy negativní tak i clear blue. Myslíte že mám počkat do 2 týdnu a udělat si test jestli jsem těhotná? Jak jste to měli vy?
Test si udělat můžeš, ale nejspíš těhotná nejsi. To už by test ukázal. To by si musela mít ovulaci hodně pozdě, až těsně před menstruaci.
@AnetKK2 píše:
Mám 9 dní zpoždění a jak 2 papírkové testy negativní tak i clear blue. Myslíte že mám počkat do 2 týdnu a udělat si test jestli jsem těhotná? Jak jste to měli vy?
Pokud máš tolik dní zpoždění a testy negativní, tak těhotná nebudeš. Já měla u prvního těhu test pozitivní v den zpoždění ms, u druhého těhu cca 5 dní před ms a u třetího 11 dpo, což bylo taky x dní před ms.
Také jsem měla negativní test 12 den po vynechání MS objednala jsem se na gyndu a tam krasný gestační váček
Takže bych ještě klidně týden počkala záleží kdy byla ovulace… já měla z CARU potvrzený anovulační cyklus a teď jsem 37tt ![]()
@Šílená Bafunka zítra tam jdu, tak jsem zvědavá 😅 jestli jsem těhotná nebo to je ze stresu
Mě se ukázal pozitivní až po 18 dnech.
Měla jsem posunutou ovulaci.
Těhotenství bylo naprosto fyziologické. Jen termín porodu podle menstruace byl chybný. Lékaři se řídili podle ultrazvuku a dcera se narodila 39+0 zdravá.
@AnetKK2 píše:
@Šílená Bafunka zítra tam jdu, tak jsem zvědavá 😅 jestli jsem těhotná nebo to je ze stresu
Tak jak jsi dopadla?
Dobrý den, také mám 9 dnů zpoždění menstruace, těhotenské testy mi vyšly jako spíše duch (viz fotka).. dnes jsem byla na krev a byl negativní
Menstruaci mám vždy přesnou sem tam o 2 dny.. a další kontrolu mám příští týden tak uvidíme.. snažíme se 4 roky, nikdy jsem antikoncepci nebrala