Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Jiiriinka1 My měli vybranou Ninu, ale nakonec to bude kluk
i k tomu příjmení by se mi hodila. U nás je to samá Vanesska, Natálka, Adélka, Eliška, Sofinka.. a Nina ani jedna
Ještě se mi líbila Lea a na kluka Deniel ![]()
Ahoj všem, máte někdo doma Leontýnku? Jak na to jméno reagovalo okolí? Pořád se s manželem nemůžeme dohodnout, zda ho dát. Dekuji
Ostatní co si o tom jméně myslíte? Dekuji
Ahoj, znam jednu 1,5 rocni Leontynku a moc se mi to líbí, rikaji ji Leo - za me pekne a nebala bych se toho ![]()
Díky moc za názor. Upřímně asi první pozitivní.. Všichni říkají, ze to nikdy neslyšeli. A že malá nebude ani umět říct jak se jmenuje..
To je preci hloupost, je to krasne a mile jmeno a na ostatni bych se vykaslala ![]()
Lea je jednoduche… nase mala taky nebude umet vyslovit sve jmeno - kvuli ‚r‘, ale mala nebude porad… ![]()
Mě se docela líbí, ale nedala bych ho. Za prvý je moc dlouhý a za druhý je pěkný pro malou holčičku, ale 50ti letá korpulentní dáma Leontýnka ![]()
Leontyna mi neprijde o moc horsi nez jina jmena s ‚tynou‘, jako treba Kristyna… a delkou bych ho k nasemu prijmeni taky nedala, ale treba maji kratke a hodi se to ![]()
@Klairs píše:
Leontyna mi neprijde o moc horsi nez jina jmena s ‚tynou‘, jako treba Kristyna… a delkou bych ho k nasemu prijmeni taky nedala, ale treba maji kratke a hodi se to
Souhlasím ![]()
Je to pěkné jméno.
Mě osobně se nelíbí, ale pokud se líbí vám, proč ne
. Od okolí bych si do toho kecat nenechala.
Ahoj, my máme jednu Leontýnku v rodině. Osobne se mi víc líbi jiné ‚Ty(i)nky‘, např. Justinka nebo Kristynka
@veruka85 hezké, dala bych ho
Na nátlak okolí jsem nedala Evelínu ani Leu a do dnes mne to mrzí. Určitě se řiď tím, co ty chceš. Okolí si bude muset zvyknout ![]()