A zase to nachlazení

2115
3.11.19 10:19

A zase to nachlazení

Zdravim:) Poradte co je lepší u malýho na rýmu? Sinupret nebo lichořeřišnice? Nebo se může dávat obojí? Má dva a třičtvrtě, před vic jak 14 dny to začalo rýmou to měl pamykon pak chrapotem to se mu rozjelo v laringitýdu, to trpí na ni pořešeno z lékařkou dithiadentem 2× prednisonem, pak dostal na 10 dní erdomed, ten dobral ale furt mi příjde takový zahleněný, jako by zase rýma možná zadní ale i jde od sát teda ale jen po ránu, přes den mu z nosu nic neteče. Mám doma lichořeřišnici i sinupret a nevím co bude na rýmu lepší, na odkašel který už je výrazně lepší dávám sirup stodal. Na poslech jsme u mudr byli několikrát a to je čistý.

Příspěvek upraven 03.11.19 v 11:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26218
3.11.19 10:21

S problémem neporadím, ale název diskuze je poněkud zavádějící :mrgreen:. Myslela jsem, že půjde o ledničku nebo něco takového. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32864
3.11.19 10:48

@Renitko Lichořeřišnice je dobrá a opravdu zabírá a pomáhá, ale musí se brát dlouhodobě, plus k tomu přidat grepové kapky nebo tinkturu. Ale je to na to, aby se mu tohle vyhnulo na akutní neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
3.11.19 10:51

Pokud máš doma extrakt z lichořeřišnice (nejlépe z pupenů), tak si kup v lékárně prázdnou malou lahvičku s nosním aplikátorem (rozprašovačem), nalij do ní Vincentku a smíchej s 15 kapkami lichořeřišnice. Aplikuj 3× denně a uchovávej v lednici. Po týdnu roztok vyměnit. Lichořeřišnice je přírodní ATB. Sinupretem též nic nezkazíš, je na bylinné bázi a pokud má člověk zánět dutin, tak na něj nedám dopustit.
Jinak teď na ORL mi poradili na zadní rýmu nasadit na týden klasické nosní kapky, pokud ti slaná voda nezabírá. Používat s měsíčním odstupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
3.11.19 11:33
@vokishka píše:
S problémem neporadím, ale název diskuze je poněkud zavádějící :mrgreen:. Myslela jsem, že půjde o ledničku nebo něco takového. :D

už opraveno doufám aspon mě se to ukazuje v příspěvku dobře ale v nadpisu pořád s chybou.. no to nevím jak opravit:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26218
3.11.19 11:34
@Renitko píše:
už opraveno doufám aspon mě se to ukazuje v příspěvku dobře ale v nadpisu pořád s chybou.. no to nevím jak opravit:D

Napsat adminum. Doufám, že se nezlobte, jen mě to pobavilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
3.11.19 11:35

Ok takže mi jde o to jestli můžu dávat i lichořeřišnici mám z pupenů a i ten sinupret:) s tím že lichořeřišnici dlouhodobě. četla jsem tři týdny a pak týden pauza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
3.11.19 11:41

Admin je prosím kdo?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26218
3.11.19 11:51
  • Citovat