Aft na dásni u dítěte

29
9.2.16 15:19

Aft na dásni u dítěte.

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost s afty u dětí? Syn má 4 roky a občas se mu v puse nějaký objeví. Co na to dáváte? Doporučujete i nějaké vitamíny? Díky předem za zkušenosti a rady. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

302
9.2.16 15:20

Ahoj, vitamin B a C

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.2.16 15:22
@Mer11 píše:
Ahoj, vitamin B a C

A doporučujete nějaký multivitamín nebo něco na podporu imunity?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16399
9.2.16 15:22

Vyplachujeme propolisovou ústní vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.2.16 15:23
@terien píše:
Vyplachujeme propolisovou ústní vodou.

Tak to vyzkouším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.16 17:25

V lekarne na afty a pred tim i na moucnivku je super ta fialova vodicka, ten nevim nazev ale v lekarne vedet budou, sice je dite od toho jak cunik od boruvek a je to za den, dva pryc, ja na to trpim od detstvi a zabralo to vzdy:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
9.2.16 18:19
@Makronka222 píše:
V lekarne na afty a pred tim i na moucnivku je super ta fialova vodicka, ten nevim nazev ale v lekarne vedet budou, sice je dite od toho jak cunik od boruvek a je to za den, dva pryc, ja na to trpim od detstvi a zabralo to vzdy:)

Díky moc. Určitě vyzkoušíme, když se to osvědčilo. :) A na podporu imunity něco užíváte? Mám v plánu volat pediatričce, tak se jí zeptám, ale taky by mě zajímalo, jestli s něčím máte dobrou zkušenost. My jsme dávali Imunoglukan a moc nefungoval. Navíc obsahuje kyselinu benzoovou, která prý může způsobovat hyperaktivitu. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
10.2.16 10:04

Ta fialová voda je myslím gencianova violet'.na podporu imunity spíš přírodní -ovoce, zeleninu. multivitaminy jsoz prý pěkný sajrajt.max.bych dala ten vit. B,příp. C samostatný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
10.2.16 10:41

Neocide gel - může se už od mimi, takže nejde o žádný driják.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama