Agolutin a provera

9
5.8.20 21:08

Agolutin a provera

Ahoj holky,

ani nevím, jestli potřebuji rady, nebo se prostě někde vypovídat.
V únoru jsem vysadila HA, s manželem chceme miminko. Brala jsem jí dlouho cca 12 let.
První MS proběhla jak hodinky 28denni cyklus, ale v půlce cyklu jsem skončila v nemocnici po dvou dnech šílených bolestí. Prý ovulace. Tak jsem byla nadšená, že ovu budu mít i přes to dlouhé braní HA.
Další MS jsem měla až 11.5. Mojí doktorce jsem mezitím několikrát volala, že mám zpoždění a co s tím. Nezájem, řekla mi, že stejně přijde ať vydržím a ať si vezmu listovku. Nakonec přišla až toho 11.
Od té doby nic. Volala jsem opět doktorce, psala jí SMS, ale dvakrát mi ani nereagovala, tak jsem se rozhodla pro jiného Dr.
Ten mi dal před 17 dny Agolutin, ale do dnes MS nikde, tak jsem dnes byla na kontrole a dal mi ode dneška na týden 2× denně Proveru. Že po tom týdny by měla MS přijít a pak mám jít zase na kontrolu. Buď po MS a nebo pokud do 14 dnů nic, tak vyzkouší něco jiného. Měla jste to některá stejně? Jsem už nešťastná. Vím, že půl roku je fakt asi málo, ale s mou psychikou je to utrpení. Nikomu se s tím moc nesveruji, protože maminka má své psychické problémy a jen by jí to prihorsilo, manžela nechci trápit ať v tom snažení je aspoň někdo v pohodě, protože prý je psychika velmi důležitá. Kamarádkám ti momentálně nejde, obě jsou těhule a trochu se tím vším vzdalujeme a přijde mi, že jsou zahleděné do svých radostí a moc je moje problémy nezajímají. Potřebovala bych se asi uklidnit, ale popravdě nevím jak. Díky za pochopení a omlouvám se za výlevy :,( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
515
5.8.20 22:04

Zkus se uklidnit, po mnohaletém braní HA někdy trvá, než se cyklus upraví.

Nevím, možná žiju v jiném světě, dnes se běžně volá kvůli každé opožděné MS doktorce, a to opakovaně, a posílají se jí SMS a další měsíc totéž? Co s tím má na dálku dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.8.20 22:21

@milami to je na delší psaní. Paní doktorka je dost nespolehlivá. X krát jsem měla problém se jí dovolat na objednání. I před tím. Samozřejmě, že jí nevolam hystericky po týdnu co nedostanu MS. Ale měsíc zpoždění je dost a co čtu v diskuzích tak lékaři po dvou týdnech pichaji agulitin a já se po měsíci ani nedostala k tomu aby mně objednala. SMS je její metoda, kterou řekla ať píšu, když se nedovolam. Takže na dálku s tím samozřejmě nic neudělá, když se nemohu objednat od února :nevim:. Jediná komunikace za celou dobu byla ráda v podobě listovky a zapomněla jsem zmínit, že jsem jí měla na WhatsApp poslat lékařskou zprávu z nemocnice, kde jsem skončila ten první měsíc. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.8.20 22:22

@milami je to soukromá dr, která nemá ani sestřičku… Což se pan doktor třeba dost divil. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
5.8.20 22:36
@Hledík píše:
@milami je to soukromá dr, která nemá ani sestřičku… Což se pan doktor třeba dost divil. :nevim:

Aha, potom chápu, že nestíhá a nemá čas zvedat telefony, když vyšetřuje. Snad jedině přijít bez objednání, vysvětlit situaci a počkat si v čekárně, pokud tě vezme jako poslední.
Ale píšeš, že už máš jiného dr. a ten to řeší, tak buď v klidu, to je pro otěhotnění důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
5.8.20 22:38

@milami no, už mi došla trpělivost. Bylo to tak celou dobu, ale tento poslední půlrok už to dovrsil, že jsem se rozhodla.
Ono je fakt těžké se hodit do pohody, když lítají hormony, jak se jim chce. Už bych fakt ha nikdy nebrala. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama