Reklama

Akce a slevy v obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 08.10.10 22:11
Akce a slevy v obchodech

K založení této diskuse mně přimněla jiná diskuse - o plínách . https://www.emimino.cz/…-akci-46147/ Zde si dáváme tipy na to, kde kdo nakoupil za zajímavou cenu pleny.

Proto si myslím, že by bylo zajímavé a vhodné se taky podělit o jiné nákupy. Jste pro?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 08.10.10 22:26

To určitě souhlasím. jen jak ji tak nějak udržet pořád v provozu a povědomí.

Včera tu měla úspěch diskuze o SUPER LEVNÉ BEBĚ 2 v Tescu. Díky upozornění jedné z nás jsem se sebrala, hned sjela do Tesca a bingo. Beba za polovičku a doza k tomu.

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 08.10.10 22:34

Přidávám k oblíbeným…

Dneska jsem koukala v Kauflu, že mají Persil sensitiv gel za 199,–

jenny.fields
Generální žvanilka 24730 příspěvků 08.10.10 22:36

Já mám tip na takzvané hromadné nákupy. NE že by tam bylo něco přímo pro děti,ale pro matky dost-kosmetika, restaurace. Samozřejmě pouze velká města.
Je jich(poskytovatelů) teď hrozně moc. Velký přehled najdete třeba tady:http://www.sledujslevy.cz/
Některé nabídky jsou opravdu výhodné:) Už jsme tam pár věcí koupili :dance:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 08.10.10 22:39

Tak já byla dneska v Intersparu a dostali jsme za nákup bodíky coby samolepky a aršík, kam se lepí - znáte to určitě. Za určité body s určitou slevou se pak dají pořídit hračky od Lega nebo Dupla (autíčka, ale i domečky, zvířátka na farmě … ). Před vánocema si myslím docela dobrý …

Jinak ještě jsem koupila v akci tři kaše Hami, jedna pak vychází na cenu pod 50 Kč.

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 08.10.10 22:56

Nevim jak moc je to vyhodne, ale prave jsem precetla, ze v hrackarstvi Bambule (ne partner) v rijnu kazde pondeli a utery je pri nakupu 5 a vice vyrobku (hracek? nevim co plati teda) ta nejlevnejsi zdarma :palec:

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 08.10.10 23:52
Lucyus12 píše:
Přidávám k oblíbeným…Dneska jsem koukala v Kauflu, že mají Persil sensitiv gel za 199,–

Když to dám k oblíbeným, kde to prosím prosím pak najdu? Děkuju

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 09.10.10 08:12
nikita066 píše:
Lucyus12 píše:
Přidávám k oblíbeným…Dneska jsem koukala v Kauflu, že mají Persil sensitiv gel za 199,–
Když to dám k oblíbeným, kde to prosím prosím pak najdu? Děkuju

Na liště modré jsou diskuse…klikneš a tam máš link na „moje oblíbené diskuse“ :lol:

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 09.10.10 10:14

Peti děkuju moc :hug:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 09.10.10 10:35

Ahoj, taky s tím souhlasím, ale nebylo by třeba dobrý na tohle založit veřejnou skupinu? Přeci jen diskuze se posouvají do starších a starších.

Emilie: v tom Intersparu jsem byla a ty lega už mam doma 3 a další 2 kartičky s 20ti samolepkami, ale už asi žádné lego nechci, malýmu ho schovám až do něj povyroste. Jinak těch kaší jsem mu taky brala dost, ale včerejškem kaše končily i mlíka (nebo je to do 12ctýho, teď nevim) a tak jsem mu jich brala 13, má je rád a já mu je přidávám do mlíka, takže ho má ochucený, takže spotřeba je velká. Jinak tam měli akci na vložky a ty jsou taky docela hooodně potřeba, takže jsem se zásobila, ale tahle akce platí jen na pátek a sobotu.

Peťulka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 09.10.10 12:43
lego

Ahoj holky, mám dotázek na vás, kdo jste kupovali lego v intersparu… Koukal jsem na jejich stránky a májí tam i rodinný domek. Jen není specifikace, jestli je to lego creator nebo tohle lego duplo http://www.zbozi.cz/…dinny-domek/?…

Nevšimla jste si některá z vás? Interspar mám trochu z ruky, ale zase by se mi tam vyplatilo zajet na větší nákup. Díky moc…

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 09.10.10 15:30

je to creator

http://spar.cz.spar.at/…ci_karta.pdf

tady je ta karta od toho

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 10.10.10 06:56
Peťulka píše:
Ahoj holky, mám dotázek na vás, kdo jste kupovali lego v intersparu… Koukal jsem na jejich stránky a májí tam i rodinný domek. Jen není specifikace, jestli je to lego creator nebo tohle lego duplo http://www.zbozi.cz/…dinny-domek/?…Nevšimla jste si některá z vás? Interspar mám trochu z ruky, ale zase by se mi tam vyplatilo zajet na větší nákup. Díky moc…

Je to cislo 5891, tohleto:
http://lego.stavebnice-hracky.cz/…-p-1138.html
Uz ho mam pro synovce doma, ale mela jsem docela problem ho sehnat, meli ho hned vyprodane. Ale pry doplnuji, tak snad sezenes :-)

Anduli
Závislačka 3421 příspěvků 13.10.10 09:27

HOlky, jako reakci na ten Persil gel - kupujete někdo v Lidlu Formil? Já jo a jsem teda hodně spokojená, navíc vyšel jako 2. v nějakém testu, při kterém srovnávali 17 typů prášků, první 3 místa měly právě prášky Persil, Formil a Ariel. A minulý týden ho měli v akci 5kg za 129Kč, což je oproti Arielu nebo Persilu sakra rozdíl! :pankac:

Plutinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 18:54
Zapakatel

Mám s nákupy hromadných slev moc dobrou zkušenost, na www.zapakatel.cz už mají i jiná města než Praha a Brno. Dopřála jsem si relax v sauně a s manželem restauraci..vřele doporučuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >