Aktuální situace v CAR Podolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14691
21.2.13 14:31
@Petra Z píše:
@julie74 jeee já chci vidět krasavici přespanilou :mrgreen: :mrgreen:

No jo vlastně, až teď mi došlo co jsem to zuzce slíbila. Vypadala vesele když jsme se uviděly, myslím, že jí došlo, že CAR měnit nemusí. :mrgreen: :mrgreen: že prostě jenom některé spoluklientky hrozně kecají. Holky nechci to rozmazávat, ale D se dneska projevil jako skvělý doktor. Fakt, můj obdiv

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3825
21.2.13 14:44

@julie74
Vyhlížím tě celé poledne, tak jsi dopadla dobře? Jinak, Leni, vše nejlepší k svátečku :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 14:45
@Nelfil píše:
@julie74
Vyhlížím tě celé poledne, tak jsi dopadla dobře? Jinak, Leni, vše nejlepší k svátečku :kytka:

Děkuji moc, já napíšu do SZ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.2.13 14:51

@julie74 co znamená napíšu do SZ?:) Mě to taky zajímá:)
Jinak Darebný je boží! Tak si představuju normálního doktora.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 15:06
@zuzinazuza píše:
@julie74 co znamená napíšu do SZ?:) Mě to taky zajímá:)
Jinak Darebný je boží! Tak si představuju normálního doktora.

Zuzi na takové zprávy jsi moc mladá, a moc optimistická :mrgreen:
zrovna jsem to psala, to jak se D dneska zachoval, a to nebyl předem připravený, to je fakt frajer

jak jsi dopadla??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.2.13 15:25

@julie74 No dovol… já nejsem moc mladá:)))) Řekl, že jestli chci, tak klidně můžeme začít hned, ale bohužel mi na ultrazvuku našel cystu, takže kvůli tomu máme stop:( V pondělí jdu na ultrazvuk ještě jednou, jestli náhodou nepraskne. Kdyby jo, začínáme se stimulaci, když ne, tak budeme čekat.
Nejsou nějaké babské rady, co dělat, aby praskla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 15:44
@zuzinazuza píše:
@julie74 No dovol… já nejsem moc mladá:)))) Řekl, že jestli chci, tak klidně můžeme začít hned, ale bohužel mi na ultrazvuku našel cystu, takže kvůli tomu máme stop:( V pondělí jdu na ultrazvuk ještě jednou, jestli náhodou nepraskne. Kdyby jo, začínáme se stimulaci, když ne, tak budeme čekat.
Nejsou nějaké babské rady, co dělat, aby praskla?

No já nevím, ale jdi na návštěvu do diskuze nízké AMH, tam ví holky úplně všechno. Neříkej jim jaké máš AMH a oni ti poradí. :mrgreen: Ne vážně, klidně jim to řekni, ale holky jsou tam strašně chytrý a všechno ví. Tak to zkus :mavam: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
21.2.13 15:44

@zuzinazuza taky jsem to tak měla…
a pak stále cysta byla, ale dr.byl úžasnej, vzal mi krev kvuli n ěčemu a tak zjistil, že ta cysta nevadí a šlo se na to…
@julie74 já chci taky SZ :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.2.13 15:47

Co to je SZ???:)
@Petra Z jestli nepraskne, tak nás asi čeká čekání, no co už… Hlavně abych nečekala na prasknutí 3 měsíce:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 16:00

SZ je soukromá schránka. No každopádně čekám na testy, ale pokud budou pozitivní, vyšla totálně blbá genetika. A je to takovej průser, že rozhodně neplodnost není mým největším problémem. Takže stop stav až do výsledků. Nemáte někdo známé v gennetu, co umí zajistit dřívější výsledky testů?? Není to problém pro potomstvo, jako spíš pro mě. Proto mi taky D doporučil chlastat :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
21.2.13 17:11

@zuzinazuza já takhle jezdila 3 krát po sobě…cysta tak musíme odložit…a že já čeká na MS i 50 dní, bylo to fakt dlouhý…
Tak jsem řekla, že takhle můžu jezdit rok…
@julie74 jak v gennetu???tam to posílají???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 17:16
@Petra Z píše:
@zuzinazuza já takhle jezdila 3 krát po sobě…cysta tak musíme odložit…a že já čeká na MS i 50 dní, bylo to fakt dlouhý…
Tak jsem řekla, že takhle můžu jezdit rok…
@julie74 jak v gennetu???tam to posílají???

No posílají, oni to sami neumí :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
21.2.13 17:49

@julie74 aha…
my když byli na genetice, tak to frčelo do Krče…
známého teda nemám :nevim: ¨

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14691
21.2.13 18:38
@Petra Z píše:
@julie74 aha…
my když byli na genetice, tak to frčelo do Krče…
známého teda nemám :nevim: ¨

oni tohle umí asi jenom v gennetu a v Motole :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.2.13 18:46

@julie74 Drž se! Ale uvidíš, tu smůlu prolomíš!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.