Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@Petra Z píše:
@julie74 jeee já chci vidět krasavici přespanilou![]()
No jo vlastně, až teď mi došlo co jsem to zuzce slíbila. Vypadala vesele když jsme se uviděly, myslím, že jí došlo, že CAR měnit nemusí.
že prostě jenom některé spoluklientky hrozně kecají. Holky nechci to rozmazávat, ale D se dneska projevil jako skvělý doktor. Fakt, můj obdiv
@julie74
Vyhlížím tě celé poledne, tak jsi dopadla dobře? Jinak, Leni, vše nejlepší k svátečku ![]()
@Nelfil píše:
@julie74
Vyhlížím tě celé poledne, tak jsi dopadla dobře? Jinak, Leni, vše nejlepší k svátečku
Děkuji moc, já napíšu do SZ
@julie74 co znamená napíšu do SZ?:) Mě to taky zajímá:)
Jinak Darebný je boží! Tak si představuju normálního doktora.
@zuzinazuza píše:
@julie74 co znamená napíšu do SZ?:) Mě to taky zajímá:)
Jinak Darebný je boží! Tak si představuju normálního doktora.
Zuzi na takové zprávy jsi moc mladá, a moc optimistická ![]()
zrovna jsem to psala, to jak se D dneska zachoval, a to nebyl předem připravený, to je fakt frajer
jak jsi dopadla??
@julie74 No dovol… já nejsem moc mladá:)))) Řekl, že jestli chci, tak klidně můžeme začít hned, ale bohužel mi na ultrazvuku našel cystu, takže kvůli tomu máme stop:( V pondělí jdu na ultrazvuk ještě jednou, jestli náhodou nepraskne. Kdyby jo, začínáme se stimulaci, když ne, tak budeme čekat.
Nejsou nějaké babské rady, co dělat, aby praskla?
@zuzinazuza píše:
@julie74 No dovol… já nejsem moc mladá:)))) Řekl, že jestli chci, tak klidně můžeme začít hned, ale bohužel mi na ultrazvuku našel cystu, takže kvůli tomu máme stop:( V pondělí jdu na ultrazvuk ještě jednou, jestli náhodou nepraskne. Kdyby jo, začínáme se stimulaci, když ne, tak budeme čekat.
Nejsou nějaké babské rady, co dělat, aby praskla?
No já nevím, ale jdi na návštěvu do diskuze nízké AMH, tam ví holky úplně všechno. Neříkej jim jaké máš AMH a oni ti poradí.
Ne vážně, klidně jim to řekni, ale holky jsou tam strašně chytrý a všechno ví. Tak to zkus
![]()
@zuzinazuza taky jsem to tak měla…
a pak stále cysta byla, ale dr.byl úžasnej, vzal mi krev kvuli n ěčemu a tak zjistil, že ta cysta nevadí a šlo se na to…
@julie74 já chci taky SZ ![]()
Co to je SZ???:)
@Petra Z jestli nepraskne, tak nás asi čeká čekání, no co už… Hlavně abych nečekala na prasknutí 3 měsíce:)
SZ je soukromá schránka. No každopádně čekám na testy, ale pokud budou pozitivní, vyšla totálně blbá genetika. A je to takovej průser, že rozhodně neplodnost není mým největším problémem. Takže stop stav až do výsledků. Nemáte někdo známé v gennetu, co umí zajistit dřívější výsledky testů?? Není to problém pro potomstvo, jako spíš pro mě. Proto mi taky D doporučil chlastat
![]()
@zuzinazuza já takhle jezdila 3 krát po sobě…cysta tak musíme odložit…a že já čeká na MS i 50 dní, bylo to fakt dlouhý…
Tak jsem řekla, že takhle můžu jezdit rok…
@julie74 jak v gennetu???tam to posílají???
@Petra Z píše:
@zuzinazuza já takhle jezdila 3 krát po sobě…cysta tak musíme odložit…a že já čeká na MS i 50 dní, bylo to fakt dlouhý…
Tak jsem řekla, že takhle můžu jezdit rok…
@julie74 jak v gennetu???tam to posílají???
No posílají, oni to sami neumí ![]()
@julie74 aha…
my když byli na genetice, tak to frčelo do Krče…
známého teda nemám
¨
@Petra Z píše:
@julie74 aha…
my když byli na genetice, tak to frčelo do Krče…
známého teda nemám¨
oni tohle umí asi jenom v gennetu a v Motole ![]()
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.