Alergie při UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 17:16
Alergie při UM

Zdravím všechny. Mám chlapečka, za 3 dny mu jsou 4 měsíce. Téměř od narození je na umělém mléku. Asi před 3 týdny začal být více neklidný řve, ječí, kroutí se, objevila se mu na hrudi vyrážka, Dr napsala mastičku s kortikoidy, mazala jsem a zmizelo to, ale teď se mu to vrátilo ve větší míře a má to i všude na zádech i na hlavě sem našla červený flíček. Je to asi už čtvrtý den co celý den probreci, projeci, vždy vydrzel mezi krmením 3 hodiny, teď už ne, při krmení ječí, není k utišení, pak si vezme ale kroutí se u toho, nevypije toho tolik( jen někdy) a nevydrží to ty 3 hodiny. Mám podezření na alergii na kravské bílkoviny v mléku, myslíte že by to mohlo být tím? Nebo co by to mohlo být? Byl do teď hodné dítě, nechápu to, spurt si myslím že vypadá trochu jinak :roll: jsem z toho už na nervy. Děkuji

Přečtěte si článek: Alergie na kravské mléko: Jak se s ní vypořádat?

Reakce:
meduzza
Echt Kelišová 8790 příspěvků 11.04.19 17:24
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Mám chlapečka, za 3 dny mu jsou 4 měsíce. Téměř od narození je na umělém mléku. Asi před 3 týdny začal být více neklidný řve, ječí, kroutí se, objevila se mu na hrudi vyrážka, Dr napsala mastičku s kortikoidy, mazala jsem a zmizelo to, ale teď se mu to vrátilo ve větší míře a má to i všude na zádech i na hlavě sem našla červený flíček. Je to asi už čtvrtý den co celý den probreci, projeci, vždy vydrzel mezi krmením 3 hodiny, teď už ne, při krmení ječí, není k utišení, pak si vezme ale kroutí se u toho, nevypije toho tolik( jen někdy) a nevydrží to ty 3 hodiny. Mám podezření na alergii na kravské bílkoviny v mléku, myslíte že by to mohlo být tím? Nebo co by to mohlo být? Byl do teď hodné dítě, nechápu to, spurt si myslím že vypadá trochu jinak :roll: jsem z toho už na nervy. Děkuji

Mohlo. Můžeš mu zkusit Nutrilon Allergy Digestive Care, ale je to hnusně hořké, otázka jestli to bude vůbec pít, když je navyklý na normální UM.

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 11.04.19 17:40

Jezis co je to za doktorku, ze hned nacpe kortikoidy :zed: to opravdu vypada na alergii, at ti da zadanku k alergologii a uvidis

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 11.04.19 17:42

Pak to muze byt jeste alergie na laktozu

Váš příspěvek
Reklama