Jak se doma nezbláznit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 15:52
Jak se doma nezblaznit?

Ahoj, jsem doma rok a uz mi z toho neskutecne hrabe… :roll: co delate, abyste prekonali tyhle stavy? Ja mam pocit, ze se uplne dusim a zaroven si prijdu jako ta nejhorsi mama na svete. Zaroven vim, ze mala neni pripravena, abych sla do prace. Jenze ja mam pocit, ze fakt zcvoknu… po odpolednim spanku vzdy strasne place a ja uz se pristihuju, jak alergicka na to jsem.. samozrejme jsem stastna, ze mam zdrave dite, ale ma nekdo podobne stavy? Prejde to? Jsme jeste prestehovani, nikoho tu zatim ani neznam…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 10.04.19 16:04

A můžeš se vrátit na částečný úvazek do práce? Pokud ano, tak najdi chůvu a jdi.
Tvoje pocity jsou normální, někdo to tak má. Ne každý je poprděný z mateřství.

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 10.04.19 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem doma rok a uz mi z toho neskutecne hrabe… :roll: co delate, abyste prekonali tyhle stavy? Ja mam pocit, ze se uplne dusim a zaroven si prijdu jako ta nejhorsi mama na svete. Zaroven vim, ze mala neni pripravena, abych sla do prace. Jenze ja mam pocit, ze fakt zcvoknu… po odpolednim spanku vzdy strasne place a ja uz se pristihuju, jak alergicka na to jsem.. samozrejme jsem stastna, ze mam zdrave dite, ale ma nekdo podobne stavy? Prejde to? Jsme jeste prestehovani, nikoho tu zatim ani neznam…

Ahoj.

Během odpoledního spánku dcerky si připrav svačinku a jděte ven na procházku. Malá se unaví a Ty třeba v okolí poznáš kamarádku.
Začíná jarní období, takže vše bude jen lepší a lepší.

aneta0911
Nováček 1 příspěvek 10.04.19 16:18

Úplně chápu jak se cítíš.. Já byla se synem doma 2,5 roku a myslela jsem, že se zblázním.. Asi v jeho roce a půl jsem si našla malou brigádu na pár hodin, některé dny..Trochu to pomohlo, ale strašně jsem se těšila do práce..
Teď jsem opět těhotná a už se zase bojím jak to bude.. Hold úděl matek…

Kelsey
Hvězda diskuse 45574 příspěvků 10.04.19 16:19

Kdyz nastaly, tak jsem si zacala hledat praci/brigadu a sla.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 10.04.19 16:19

Dej dítě na hlídání chlapovi a jdi se projít, ať si chvíli připadáš jako dospělá samostatná jednotka. ;) Nebo si zajdi na kosmetiku, na masáž, ke kadeřnici, do fitka, na nehty, prostě co máš ráda. Aby jsi věděla, že celý tvůj život není jen o dítěti, že záleží i na tobě.

Elessa
Povídálka 40 příspěvků 10.04.19 16:22

Me zacal trochu vadit stereotyp, zacala jsem pracovat z domova a je to fajn. Takze take myslim, ze najit si praci na dohodu je pri takovych stavech dobry napad :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 16:22

@jenny.fields nemuzu, respektive u nas polovicni rovna se cely s prescasy… :nevim: moc diky prijdu si hrozne jak jsem vnitrne vztekla, kdyz skladam kostky :think: :think:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 10.04.19 16:31
@Anonymní píše:
@jenny.fields nemuzu, respektive u nas polovicni rovna se cely s prescasy… :nevim: moc diky prijdu si hrozne jak jsem vnitrne vztekla, kdyz skladam kostky :think: :think:

Tak si najdi brigadu jinde.

kve-tinka
Závislačka 4837 příspěvků 3 inzeráty 10.04.19 16:36

Já v 10měsících nastoupila na brigádu. Peníze se hodí vždy a já vypadla z toho maminkovského kolotoče. Plus nějaké cvičení a jiné aktivity bez dítěte.

Xmichaelah
Kecalka 211 příspěvků 10.04.19 16:43

Holky a to mate na hlidani pani? U nas tatka vypadne rano v 7 a vraci se kolem 9 vecer.. jenze sverit takhle male dite cizimu cloveku se mi moc nechce ( asi jsem blazen)… o vikendech se dodelavaji veci na baraku, tak taky moc prostoru neni…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13652 příspěvků 10.04.19 16:45

Souhlasím - najdi si brigádu na par hodin týdně. Já toto neznám, na rodicaku jsem šťastná, ale kamarádka dala vždy dcery do soukromé školky už v roce a půl a šla delat - ne kvůli penězům, ale ze ji doma šibalo a byla nerudná i na děti.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13652 příspěvků 10.04.19 16:46

@Xmichaelah máme chůvu, hlavně když potřebuji k lékaři apod ale i na večer, když jdeme s manželem třeba do divadla

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 10.04.19 16:46

Ten odpolední spánek - máme to stejné. Tak ležím u ní, dcera se mi zavrtá pod peřinu, přitiskne se ke mě a ještě se chvilku dodělává. Pak je v pohodě.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 10.04.19 16:50

@Xmichaelah Aha, tak to je hodně špatný. Co prarodiče?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama