Alimenty po 18. narozeninách. Jak by to mělo být?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34056
31.1.26 19:03
@Anonymní píše: Více

A proc jsi anonym? Dospela je, ale o zivote vi evidentne kulovy. V tomhle veku pochopitelne, zivot ji nauci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34056
31.1.26 19:10
@Anonymní píše: Více

Ne, matka si nemusi zjistovat nic, to je povinost otce. Matka zije s dcerou ve spolecne domacnosti. Jestli ma dcera problem, tak si muze nechat urcit alimenty i od matky, odstehovat se a zit jak je libo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149531
31.1.26 19:30
@arinecka píše: Více

Hlavně anonym píše uplně jiné informace. Nikde není psáno kolik alimentů kdo platil, má platit a že matka platila 2500 dceři. Těch 2500 má být kapesné od otce, asi z alimentů otce, polud jsem pochopila dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42538
31.1.26 19:36
@Anna766 píše: Více

Kapesné od matky, resp. z financí, s kterými hospodařila. Teď chtěla dcera celé alimenty a ještě kapesné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149531
31.1.26 19:45
@Havlova píše: Více

Jéžiš, tak jsem z toho taky zblblá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34056
31.1.26 20:24
@Anna766 píše: Více

Myslim si, ze je to zakladatelka schovana za anonym.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77465
31.1.26 20:28
@arinecka píše: Více

není to zakladatelka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
31.1.26 20:28

Že se na to nevykašlete. Všichni víte houby a děláte závěry. 😂 😂 😂 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77465
31.1.26 20:30
@Vada píše: Více

to je fakt, je to diskuse o ničem, nikdo nic neví, a všichni si domýšlí podle svých rodinných zkušeností :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149531
31.1.26 20:36
@Vada píše: Více

On je i ten úvodni přispèvek napsaný jak hotentotem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77465
31.1.26 20:40
@Anna766 píše: Více

ano, je - já jsem to též pochopila nějak divně, a připomíná mi to tu diskusi, jak partner chtěl po partnerce, aby mu poslala půl platby elektřiny a pak ještě zaplatila celou elektřinu, že to tak bude spravedlivé :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149531
31.1.26 20:42
@stinga píše: Více

Ten to má vymakaný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16340
31.1.26 20:44
@arinecka píše: Více

To si nemyslím, to by nepsala tak „chytře”. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77465
31.1.26 20:48
@Černá Madonna píše: Více

přesně, je to úplně jiný styl psaní a není to ona

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2269
31.1.26 20:53

Zakladatelka tu nebyla už tři dny a i když tu ještě byla, nereagovala. Všechno podstatné už bylo řečeno, teď je to úplně zbytečná diskuze :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma rodinné právo

Ikona - Zoltán Duna

Mgr. Zoltán Duna