Alkohol po transplantaci srdce

Anonymní
5.7.20 21:11

Alkohol po transplantaci srdce

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jak je to s alkoholem po transplantaci srdce? Můj otec má cca 6 let po transplantaci srdce a nejspíš mu začíná být fajn, tak začal pít alkohol fernet atd. opíjí se cca co 14 dní. Mám o něj strach, ale nedá si říct… nemáte nějaké rady/zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26458
5.7.20 21:15

Že jestli nepřestane, budou mu brzo transplantovat játra. Pivo po obědě nevadí, ale opíjet se fernetem by pravidelně neměl ani zdravý člověk. On ti dozajista tvrdí, že to má pod kontrolou… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6626
5.7.20 21:20

Smutný, dostal orgán za miliony. Jedinečnou věc. Na kterou čeká tolik lidí. Na novou šanci na život. A on to promarňuje.
Apelovala bych na jeho svědomí. Dostal obrovský dar. Jen h*jzl si toho zvládne nevážit :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5031
5.7.20 21:53

Jak psala @Aletheia, neváží si toho daru života. Nikdo jej do transplantace nenutil, klidně mohl říct, že transplantaci nechce a mohl již několik let prdět do hlíny. Jenže když mu teklo do bot, tak byl potentovaný až za ušima. Teď mu otrnulo a dělá kraviny. Místo něj mohl transplantát dostat někdo, kdo by si jej skutečně vážil. Ať vezme rozum do hrsti. Jinak je to vrchol arogance a absence jakéhokoliv vděku a odpovědnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:54

Po jakékoli transplantaci se nemá pít alkohol vůbec, ne tak ještě co 14 dní tvrdý. Neváží si zdraví a druhé šance. Asi je nepoučitelný a pokud si to neuvědomí sám, těžko s tím něco uděláš. Jen ať si vzpomene, jak mu bylo na přístrojích a v nemocnici a zeptej se ho, jestli se tam chce vrátit nebo umřít.. Ale lidi rychle zapomínají, když už se jim udělá líp.. Tobě posílam :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
410
6.7.20 07:11

Škoda, že šanci dostane takový člověk a jiný, který by si nového života vážil, zemře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama