Angíny u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Baruunečka
Kecalka 115 příspěvků 12.08.18 21:58
Anginy u kojence

Dobrý večer. Jdu si k vam pro radu a i se vypsat, začínám mit obavu o svou dcerku. Narodila se loni v rijnu, bude ji ted 10 měsíců. Kojila jsem ji 5 měsíců. Celou dobu neměla ani jedinou rymu, kašel, proste, nic…Byl konec června a dostala najednou spalovou anginu. A atb Ospen. V průběhu anginy se ji přidaly ještě Rotaviry. V polovine cervence byly všechny výsledky v pořádku a ja si oddychla, ze uz ma snad vybrano na hodne dlouho. A od vcera horecky, dnes jsem sla s malou na pohotovost a ma zase anginu, tentokrat virovou. Bez atb, jen srazet horecky…No a rikali mi tam, ze u takhle maleho dítěte je do zvláštní, raritni a málokdy se s tim setkávají…A me se ted honi hlavou, jak je to možný. A bojim se, opravdu se bojim, jestli moje holcicka nema něco s imunitou apod…Prosim, mate někdo s tímhle zkušenost? A nakonec zdravé děti? Moc dekuji a pekny vecer.

Reakce:

Zdenilda
Kecalka 282 příspěvků 13.08.18 01:05

No nevím,ale me to raritni neprijde…tva mala mela proste atb a rotaviry,takze dostala poradne zabrat a je oslabena,proto chytla anginu.Nase dite melo v 8 mes na krcku priessnitzuv zabal :lol: trpi na anginky taky,ale ja to nijak neresim…davam zabal,snizuju horecky a za par dni je dobre.Ted ma 6,sice byva nemocná,ale proste to beru tak,ze musi ziskat imunitu a vsim si projit,coz mi rekl i mudr.Navíc po spalovy angine je imunita rozhozena dlouho i u dospeleho,natoz u prcka,ktery si ji teprve tvori.Vubec se neboj :hug:

Kassor
Kecalka 438 příspěvků 13.08.18 05:55

Vubec se neboj… Nase mala mela v 5-ti mesicich bronchitidu, byly jsme 10dni v nemocnici na ATB. Tam nam rekli, ze to muze znamenat, ze treba bude mit astma a snizenou imunitu. Poslali nas tenkrat i na potni test a byl nastesti negativni. Ted ji jsou 4 roky a za tu dobu mela jen parkrat rymu a pred dvemi lety chripku. Poslednich 12 mesicu nebyla nemocna vubec… Bud v klidu a hlavne se nenervuj, ja se taky nervovala a k nicemu to opravdu neni. Jestli ma ted po te spalove angine horsi imunitu, tak ji muzes necim podporit, treba probiotiky nebo necim jinym ( ja take davam). Na podzim a v zime jsem davala echineceu sirup, probiotika davam celorocne + colostrum… Ale to jak usoudis sama. Drzim palce a uzivej si detatko :kytka:

renap
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 13.08.18 08:45

Jo,streptokokova u dítěte do roka je opravdu vzacna,kojenci mívají virové. Ta druhá už virova je to je celkem časté. Vyhnula bych se zbytečnému nasazování atb,čili vždy napřed streptest nebo výtěry a ppdavala bych dlouhodobě lactobacily,to taky imunitě pomůže

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >