Oblékání dotaz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:08
oblékání dotaz?

Ahoj, mohl by mi prosím někdo napsat jak miminku vysvléct tričko nebo body s krátkým rukávem aniž bych mu zlámala ruce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zwetta
Kecalka 459 příspěvků 6 inzerátů 12.08.18 21:10
8o
terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 12.08.18 21:10

Nejdřív jednu ručičku, pak druhou a nakonec hlavu :lol: jestli ti to nejde tak kupuj celorozepinací body

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 12.08.18 21:12

Jakej je rozdíl mezi svlékánim krátkého a dlouhého rukávu? Prostě vyndáš jednu ruku pak druhou a nakonec hlavu… :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 12.08.18 21:13

Vyndat ruce a pak hlavu :nevim: To není žádní raketová věda. Pokud ti to dělá problémy, pořiď si věci co se neoblékají přes hlavu, ale zavinují se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:15

krátké rukávy mi jdou právě špatně sundávat,ty ručičky mi nejdou prostrčit dovnitř

a12
Vesmírná mluvilka 32978 příspěvků 12.08.18 21:17
@Anonymní píše:
krátké rukávy mi jdou právě špatně sundávat,ty ručičky mi nejdou prostrčit dovnitř

Rozepni bodycko, vykasej az uplne nahoru, zatahni za rukav a ruka vyjede temer sama :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15545 příspěvků 12.08.18 21:18
@Anonymní píše:

Zalezi také na materiálu, já měla jedno bodycku z Tesca a to bylo opravdu o zlamani rukou. Bylo velmi málo pružné, letělo do koše.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 12.08.18 21:24

Vyhrnout bodyčko, jednou rukou zevnitř chytit ručičku kousek nad loktem a druhou z venku tahat za rukávek, tak obě ruce a pak už jen přetáhnout přes hlavu. Asi by bylo vhodné pořídit ta zavinovací bodyčka :lol: Hlavně se nebát, taková síla to snad není, že bys mu zlomila ruku.

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 12.08.18 21:26

Davala jsem prvni pres hlavu a pak ruky.
Ale moji nemeli zadny problem oblekani/vyslekani.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 12.08.18 21:27

Uplne jsem si vzpomnela na moji mikinu z detstvi, kterou kdyz mi mama sundavala, tak to malem slo i s hlavou :mrgreen:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6274 příspěvků 12.08.18 21:47

Jo, někdy je jednodušší oblékat chobotnici s epileptickým záchvatem než vzpouzející se zpocený mimino :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 12.08.18 22:43

Mám malého bumbrlika, musis se v obchodě dívat jestli ten rukavek není moc uply :) nedávno jsem mu oblikla body s krátkým a pak jsem to musela stříhat, zadělalo se to do faldinku a konec :D .

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 07:01

Ja jsem přesně z tohoto duvodu kupovala body co nejvic pružné. Některé věci, co jsme podedili, mi taky nešly, byly upnute, málo pružné, úzké…
Jsme teď v situaci „o pár let později“ :) nevím, jak syna naučit vysílat tričko, opět mu to jde jen u větších, pružných s velkým vystrihem. To stejný s mikinou, s tou zápasí jak kdyby byl fakt chobotnice :)

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 14.08.18 07:12
@terien píše:
Nejdřív jednu ručičku, pak druhou a nakonec hlavu :lol: jestli ti to nejde tak kupuj celorozepinací body

A kterou ručičku dřív? Pravou, nebo levou?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >