Oblékání dotaz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:08
oblékání dotaz?

Ahoj, mohl by mi prosím někdo napsat jak miminku vysvléct tričko nebo body s krátkým rukávem aniž bych mu zlámala ruce?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 12.08.18 21:10
8o

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7732 příspěvků 12.08.18 21:10

Nejdřív jednu ručičku, pak druhou a nakonec hlavu :lol: jestli ti to nejde tak kupuj celorozepinací body

Kriss Tina
Kelišová 5054 příspěvků 12.08.18 21:12

Jakej je rozdíl mezi svlékánim krátkého a dlouhého rukávu? Prostě vyndáš jednu ruku pak druhou a nakonec hlavu… :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 12.08.18 21:13

Vyndat ruce a pak hlavu :nevim: To není žádní raketová věda. Pokud ti to dělá problémy, pořiď si věci co se neoblékají přes hlavu, ale zavinují se.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 21:15

krátké rukávy mi jdou právě špatně sundávat,ty ručičky mi nejdou prostrčit dovnitř

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 31252 příspěvků 12.08.18 21:17
@Anonymní píše:
krátké rukávy mi jdou právě špatně sundávat,ty ručičky mi nejdou prostrčit dovnitř

Rozepni bodycko, vykasej az uplne nahoru, zatahni za rukav a ruka vyjede temer sama :lol:

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15380 příspěvků 12.08.18 21:18
@Anonymní píše:

Zalezi také na materiálu, já měla jedno bodycku z Tesca a to bylo opravdu o zlamani rukou. Bylo velmi málo pružné, letělo do koše.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 12.08.18 21:24

Vyhrnout bodyčko, jednou rukou zevnitř chytit ručičku kousek nad loktem a druhou z venku tahat za rukávek, tak obě ruce a pak už jen přetáhnout přes hlavu. Asi by bylo vhodné pořídit ta zavinovací bodyčka :lol: Hlavně se nebát, taková síla to snad není, že bys mu zlomila ruku.

Kelsey
Hvězda diskuse 44496 příspěvků 12.08.18 21:26

Davala jsem prvni pres hlavu a pak ruky.
Ale moji nemeli zadny problem oblekani/vyslekani.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 12.08.18 21:27

Uplne jsem si vzpomnela na moji mikinu z detstvi, kterou kdyz mi mama sundavala, tak to malem slo i s hlavou :mrgreen:

Janli
Kelišová 5731 příspěvků 9 inzerátů 12.08.18 21:47

Jo, někdy je jednodušší oblékat chobotnici s epileptickým záchvatem než vzpouzející se zpocený mimino :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 12.08.18 22:43

Mám malého bumbrlika, musis se v obchodě dívat jestli ten rukavek není moc uply :) nedávno jsem mu oblikla body s krátkým a pak jsem to musela stříhat, zadělalo se to do faldinku a konec :D .

chaela
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 07:01

Ja jsem přesně z tohoto duvodu kupovala body co nejvic pružné. Některé věci, co jsme podedili, mi taky nešly, byly upnute, málo pružné, úzké…
Jsme teď v situaci „o pár let později“ :) nevím, jak syna naučit vysílat tričko, opět mu to jde jen u větších, pružných s velkým vystrihem. To stejný s mikinou, s tou zápasí jak kdyby byl fakt chobotnice :)

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 14.08.18 07:12
@terien píše:
Nejdřív jednu ručičku, pak druhou a nakonec hlavu :lol: jestli ti to nejde tak kupuj celorozepinací body

A kterou ručičku dřív? Pravou, nebo levou?

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >