Nevysněné pohlaví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 13:18
Nevysnene pohlavi

Ahoj holky,
chci se zeptat.. A rovnou prosim vsechny, ktere jsou hrozne uvedomele a maji a mely to jinak a podobne, at diskuzi zrovna zavrou a jdou moralizovat jinam..
Mate doma dite jineho nez vysneneho pohlaví? Vite, jde mi konkrétně o to.. Mam dcerku 5 let a k ni synka 16 mesicu.. Je to jediny chlapecek v rodine, vsichni nadseny, jenze ja asi chtela 2 holcicky. Nejde o to, ze bych ho nemilovala, miluju.. I stejne jako dceru.. Jen je mi z nejakeho duvodu lip, kdyz jsem jen s jednim ci s druhym. Dohromady mi to nejak pada na hlavu, jako bych to nezvladala. A pak na nej tak koukam a rikam si, jestli jsem ho vazne mela mit.. Mozna ze je to blbost, jen me napadlo, jestli to muze byt i tim, ze je to kluk a ja chtela holku.. Vzdycky jsem chtela 2 deti, mam je a jsem stastna, ma cesta ani k jednomu těhotenství a nasledne ani k porodu, nebyla lehka.. Stalo to spoustu leku a sil.. Ale ted si prijdu fakt neschopna.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 10.08.18 13:31

Může to být tím, psychika je silná. Berte ho jako dar navíc, tu cestu si k němu najděte. Třeba ta druhá holka má teprve přijít a pak zjistíte, že ty pocity byly proto. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 13:32
@Litta píše:
Může to být tím, psychika je silná. Berte ho jako dar navíc, tu cestu si k němu najděte. Třeba ta druhá holka má teprve přijít a pak zjistíte, že ty pocity byly proto. ;)

Děkuju :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 13:35

Tak ja taky nemam deti vysneneho pohlavi, moc jsem si prala holcicku a mam dva kluky.. Druhej syn je uplne uzasnej, strasne hodnej.. Prvni ji hrozny zlobidlo a kolikrat si rikam jee kez by byl hodna, roztomila holcicka :lol: ale to spis jentak ze srandy.. Co se kluci narodili nikdy jsem nemela pocit, ze mi neco chybi.. Nevymenila bych je za zadnou holcicku na svete.. Uz ani nema tu touhu po holcicce..
Tak me docela tvy pocity prekvapujou.. Vetsinou porodem zmizi..

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 10.08.18 13:42

Tak zkus tu holčičku ještě jednu, pokud máš na to sílu, energii, finance…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 13:46

Já si moc přála kluka…Když jsem se dozvěděla že čekám holku rozbrečela jsem se ve vaně…Nechtěla jsem holku, co s holkou?? pak se narodila :srdce: a já ted když bychom chtěli druhé, budu doufat jen a jen v druhou holku a najednou bych zase nechtěla kluka :mrgreen: Ať tak či tak, nakonec i kdyby to byl kluk, věřím že si k němu najdu cestu jako k holce, kterou jsem nechtěla. (Nejdůležitější je zdraví, to všichni víme a netřeba opakovat ;-) )
Myslím že u vás to chce asi ještě čas. Až bude syn ve věku dcery a bude ti povídat, malovat obrázky tebe a jeho, tak tě ještě dojme :kytka: Dej tomu čas a své pocity si rozhodně nevyčítej ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 2 inzeráty 10.08.18 13:50

Já jsem vždycky chtěla holku a kluka. První byl kluk, to mi bylo jedno, vlastně jsem i chtěla spíš kluka. U druhýho jsem už chtěla tu holku a máme zase kluka, navíc ne úplně standardního a oproti staršímu v lecčems „horšího“ (uvozovky proto, že to, že někdo něco dělá líp nebo hůř neznamená, že by ho rodič měl míň nebo víc rád).
Tak teď mám ty vysněné dvě děti a toužím po třetím. Podezírám svoje podvědomí, že to třetí chce jen kvůli holce. Samozřejmě že bych milovala i třetího kluka, ale bojím se, že v tom počtu bych už nějak pocítila i to, že ji nemám. Teď je mi to vcelku fuk, říkám si, že holka by byla super, ale ti moji kluci jsou tak super parťáci, že by jim to snad jen kazila :) Ale kdybych měla kluky tři, asi bych už tak nad věcí nebyla. Určitě bych byla zklamaná v době, kdy bych se to pohlaví v těhotenství dozvěděla. Ale jak by mi bylo potom, to těžko říct. Předpokládám, žepo porodu by mě zase zachvátily hormony a nějaká holka by mi byla ukradená.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 10.08.18 13:55

Zvyknes si,nic jineho nejde.Ja mam kluky 3 a chtěla jsem 2 holky, to se mam jit utopit, či co?:-)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 10.08.18 13:59

já měla vysněné dva až tři kluky a mám čtyři holky :mrgreen: u první mi to bylo jedno, to jsme měli ještě spoustu pokusů, druhou a třetí jsem obrečela (jen chvilková slabost, pak jsem se na ně samozřejmě zase těšila), u čtvrté už mi bylo od začátku jasné, co to bude, takže žádné zklamání :mrgreen:
ono si to sedne ;)

Uživatel je onlineDo-not-touch
Závislačka 2990 příspěvků 10.08.18 14:01

A teď si představ, že bys měla dítě s nevysněnými zdravotními problémy…
Jinak do jisté míry chápu, ale věřím, že tohle léta strávená s dítětem / dětmi posunou někam jinam a přestaneš to řešit. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:03

Ja jsem vzdycky chtěla kluka a v prvnim trimestru jsem byla přesvědčena, ze je to kluk a pak najednou ejhle holka :D Urcite jsem z toho ale nebyla zklamana, spis hodne prekvapena… A ted? Jestli budu mit jeste jedno, doufam, ze to bude dalsi holka :mrgreen: :srdce:

Eule
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 10.08.18 14:10

Myslím, že je to jen období a přejde to a bude líp :-) Hlavu vzhůru!

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 10.08.18 14:14

Mam dvouletého syna,ted jsem těhotná a čekáme zase kluka. Me to bylo úplně jedno co to bude,i kdybych dostala na výběr tak je mi to jedno. Stejně tak kdybychom šli do tretiho,nebylo by to z důvodu,ze chceme holcicku,ale ze by jsme si prali ještě jedno miminko. Pohlaví si nechavame pro sebe, řeči typu tak snad to ted bude holčička mě štvou,je to prece jedno co to bude.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6075 příspěvků 10.08.18 14:14

Já chtěla holčičku a mam kluka a říkám si že se o tu holku ještě pokusíme, když nebude druhá holka tak budu uvažovat ještě nad jednim :D když se ani tak nepoštěstí nevadí, hlavně že děti budou zdravé :palec: ty už holčičku máš, máš i kluka takže vlastně máš všechno a bude ti tu závidět každý kdo chce buď holku a nebo kluka a ma opak a bude závidět o ten kdo chce páreček :mrgreen: třeba ti druhá holčička ještě časem přide :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 14:15
jediné dítě -chlapeček

co s holkou? Doživotní partačka :hug: Co s klukem? Od puberty se staneš nezajímavou a nevyhledávanou :,( Udělám vše proto, aby to tak nebylo, ale smutná z toho jsem :zed: Ano, jako čtyřletého kulíška, co kreslí můj obrázek bych ho nedala nikomu. Za 25 letou dceru, co se mnou poletí na dovolenou, bych ho se sousedkou měnila hned :nevim: Teď jsme o víkendu měli babinec u bazénu, babicka, ségry, neteř.. opalování nahoře bez, do suchých plavek převléknout na dece..půjde to s mým 12 letým synem? Nevím, zda někdy to co kdyby zmizí… Jedině snad, že bude mít dobrou práci a pomůže třeba s úpravami bytu, finančně a do toho zas ale snacha :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >