Reklama

Změna chování 4 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 06:59
Změna chování 4 měsíčního miminka

Ahoj ženy, jdu si k Vám pro radu, jsem už zoufalá. Mám mimčo 4.5 měsíce. Poslední 2-3 týdny je najednou takový nespokojený a ukňouraný. Nic nevydrží u každé aktivity za chvilku kňourá. Taky se změnilo jeho chování při kojení. Přes den skoro nechce jíst zato by se v noci kojil i co půl hodiny (ale jen trochu). Prostě normálně a v klidu napít se dokáže jen v polospánku (relativně). Jinak saje a za chviličku se odtrhne kňourá a pak se zas přisaje a takhle furt dokola. Poslední 3 dny už to ani není kňourání ale spíš pláč. Jeho noční spaní je něco úděsného. Dřív usnul kolem 8 večer a vstával v 7 ráno se třemi kojeními přes noc (ale jen nakojit a spát). Teď je v noci hrozně neklidný, pořád se kroutí a vystřeluje nožičky do vzduchu a kroutí se pak i při nočním kojení. Připomíná Vám to něco? Co byste poradily? :zed: děkuju

Reklama

Reakce:

kamcaKr
Kecalka 471 příspěvků 08.08.18 07:23

Boli zoubky..ono to boli u sani. Meli jsme to podobne. Byla nevrhla asi mesic,nez zub vylezl. A kojila se min.

lucielorenc
Kecalka 310 příspěvků 3 inzeráty 08.08.18 07:24

Ahoj, můžou to být už i zoubky, taky ty vedra jsou úmorné. Když byly u nás krizové noci, tak už jsem si prcka brala do postele, spal pak o mnoho klidněji. Nebo jsem uspávala v nosítku, to byl tuhý do 5 minut. Po nějaké době to zase přešlo. U těch malinkých miminek to může být cokoliv a naruší to jejich režim. :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 08.08.18 07:27

Zuby, nebo je to vyvojem. Kolem 4 mesicu tohle byva pry caste (ja nevim, muj prvni knoural snad nez se naucil chodit a nespal dobre nikdy :mrgreen: ). Teorii je na to hodne, proc to tak je. Bohuzel moc neporadim, jen hodne tulit, nosit a prezit :hug:

blumen
Hvězda diskuse 40281 příspěvků 08.08.18 07:35

Asi vyvoj, zpracovava dojmy, toho jeste bude. A co se tyce kojeni, tak pro ne je pozdeji zajimavejsi hromada jinych veci, moje se pres den rychle napila a konec. Kojis sama nekde zavrena v mistnosti? Ja chodila do loznice

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 09:06

Kojim ho právě vždy v klidu, tak jak byl zvyklý. Už ani v nosítku se mu nelíbí. Jediné kde nekňourá je když jsme venku u jezera, tam je celkem v klidu. Ale asi to fakt budou ty zuby už je tam něco trochu vidět. Už jsem ze zoufalství uvažovala i o UM nebo noční kaši… :oops:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 4 inzeráty 08.08.18 09:27

Mam to s dcerkou podobne. Budu mit 5 mesicu. Driv usinala pres den i v noci u prsa. Napila se a spala dal. Davala jsem ji spat spolu se synem v osm.
A ted. Usne jedine na rukach, a i rak se vytaci, krouti, kope. U prsa vubec, v postylce taky ne. Vecerni uspavani zacina v osm, kdy je videt, ze by spala. A konci o pulnoci, kdy vytuhne. Radu nemam, je to ubijejici, ale musi ae to prezit. Asi zuby. Drti dasnickama vse mozne. Do toho ji jeste porad prebaluji, jak porad pije. Nechce byt v kocare, satku, nositku.

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 08.08.18 09:28

růstový spurt - zuby - vedro …těch možných příčin je hned několik

Pluschball
Stálice 65 příspěvků 2 inzeráty 08.08.18 11:28

@paandatko jo taky dřív v klídku usnul u prsa a teď je to boj. Je to příšerný. Spurt to není ten už párkrát měl ten poznám :mrgreen:
Tak uvidíme jestli to skončí s vedrama nebo vylezlejma zubama :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama