Odříhávání novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eli45
Stálice 95 příspěvků 08.08.18 14:15
Odrihavani novorozenec

Ahojky je tu nekdo kdo mimco nenechaval odrihnout vubec? :? Malej si nechce vubec odrihnout ale i tak ho nic zatim netrapi. Tak nevim…

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 08.08.18 14:18

Nedávala jsem pravidelně odříhávat, jen občas, bylo mi řečeno, že to není nutné. Žádný problém nikdy nebyl.

Helileli
Závislačka 2974 příspěvků 08.08.18 14:18

Starší syn nerihal a nic mu nechybělo. Mladší Říhal a když jsem ho odříhnout nedala, byl neklidný a neusnul. Není to povinné ;)

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 08.08.18 14:25

Mala si rihla tak jednou z dvaceti krmeni. Rozkrkala se az po vice nez trech mesicich. Nikdy zadny problem. Neresila bych ;)

Hadumi
Extra třída :D 13517 příspěvků 08.08.18 14:44

Cíleně jsem obvykle nenechávala, přes den jsem si někdy vzpomněla, v noci jsem to nedělala vůbec. Ale děti na prdy nikdy netrpěly.

Matylda22
Povídálka 50 příspěvků 08.08.18 14:45

Nas malej taky nebyl zrovna odrihavaci typ. Na kojicim kurzu rikali, ze kojeny deti nemusi nutne odrihavat, tak jsem ho k tomu nenutila a nikdy problem nebyl, vetsinou po kojeni spokojene spal :-)

Eli45
Stálice 95 příspěvků 08.08.18 14:53

Diky holky :palec: vsude ctu jak je to hrozne dulezite ale me naopak prijde ze ho tim zbytecne trapim kdyz je spokojenej.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10098 příspěvků 08.08.18 15:27

@Eli45 Já ji vždycky po kojení dávala na chvíli na rameno a natřásala (i proto, že jsme měli nějakou dobu podezření na reflux), ale říhla si tak jednou z deseti případů.

elena.78
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 08.08.18 16:29

Když v noci krmím- je na UM, tak dávám odříhnout jen když přebaluju plínku. Když odříhnout nedávám, tak ho v postýlce napolohuju na bok. Jinak si nejrychleji odříhne, když ho dám „na tygříka“.

Ewiczka
Kecalka 373 příspěvků 08.08.18 16:33

Syn si neodříhával nikdy, stejně jako synovec. Oba měli skoro 4 kg, někde jsem slyšela, že to ty větší děti nepotřebují, ale nevím, co je na tom pravdy.

Eli45
Stálice 95 příspěvků 08.08.18 18:36
@Ewiczka píše:
Syn si neodříhával nikdy, stejně jako synovec. Oba měli skoro 4 kg, někde jsem slyšela, že to ty větší děti nepotřebují, ale nevím, co je na tom pravdy.

Je to mozne … malej se narodil a vazil 4,6 kg

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 08.08.18 20:38
@Ewiczka píše:

malej měl 3010 kg a taky nepotřeboval

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >