Reklama

Odříhávání novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eli45
Stálice 94 příspěvků 08.08.18 14:15
Odrihavani novorozenec

Ahojky je tu nekdo kdo mimco nenechaval odrihnout vubec? :? Malej si nechce vubec odrihnout ale i tak ho nic zatim netrapi. Tak nevim…

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 340 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 14:18

Nedávala jsem pravidelně odříhávat, jen občas, bylo mi řečeno, že to není nutné. Žádný problém nikdy nebyl.

Helileli
Závislačka 2751 příspěvků 08.08.18 14:18

Starší syn nerihal a nic mu nechybělo. Mladší Říhal a když jsem ho odříhnout nedala, byl neklidný a neusnul. Není to povinné ;)

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 08.08.18 14:25

Mala si rihla tak jednou z dvaceti krmeni. Rozkrkala se az po vice nez trech mesicich. Nikdy zadny problem. Neresila bych ;)

Hadumi
Extra třída :D 13257 příspěvků 08.08.18 14:44

Cíleně jsem obvykle nenechávala, přes den jsem si někdy vzpomněla, v noci jsem to nedělala vůbec. Ale děti na prdy nikdy netrpěly.

Matylda22
Povídálka 44 příspěvků 08.08.18 14:45

Nas malej taky nebyl zrovna odrihavaci typ. Na kojicim kurzu rikali, ze kojeny deti nemusi nutne odrihavat, tak jsem ho k tomu nenutila a nikdy problem nebyl, vetsinou po kojeni spokojene spal :-)

Eli45
Stálice 94 příspěvků 08.08.18 14:53

Diky holky :palec: vsude ctu jak je to hrozne dulezite ale me naopak prijde ze ho tim zbytecne trapim kdyz je spokojenej.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 08.08.18 15:27

@Eli45 Já ji vždycky po kojení dávala na chvíli na rameno a natřásala (i proto, že jsme měli nějakou dobu podezření na reflux), ale říhla si tak jednou z deseti případů.

elena.78
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 08.08.18 16:29

Když v noci krmím- je na UM, tak dávám odříhnout jen když přebaluju plínku. Když odříhnout nedávám, tak ho v postýlce napolohuju na bok. Jinak si nejrychleji odříhne, když ho dám „na tygříka“.

Ewiczka
Kecalka 318 příspěvků 08.08.18 16:33

Syn si neodříhával nikdy, stejně jako synovec. Oba měli skoro 4 kg, někde jsem slyšela, že to ty větší děti nepotřebují, ale nevím, co je na tom pravdy.

Eli45
Stálice 94 příspěvků 08.08.18 18:36
@Ewiczka píše:
Syn si neodříhával nikdy, stejně jako synovec. Oba měli skoro 4 kg, někde jsem slyšela, že to ty větší děti nepotřebují, ale nevím, co je na tom pravdy.

Je to mozne … malej se narodil a vazil 4,6 kg

Daenerys91
Kecalka 340 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 20:38
@Ewiczka píše:

malej měl 3010 kg a taky nepotřeboval

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama