Kolikrát denně pijou vaše mimča?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kklara99
Povídálka 22 příspěvků 12.08.18 05:54
Kolikrát denně pijou vaše mimča?

Ahoj, dceři teď 25.budou tři měsíce a začala stávkovat s jídlem. Je na UM, konečně jsme našli mleko co ji sedí a nemá kolliky.. (Bebivita)
Normálně byla hrozný jedlík a zvládla jíst cca 8-9 x denně.. Od narození Spinká celou noc, tak to doháněla přes den. Teď poslední 2-3 dny je schopná jist třeba jen 3-4× denně a nevypije všechno.. Je mi to divné o jidlo si ani nezabrečí.. Pije teď hodně vodu, čaje odmítá možná je to teplem.. Nemáte zkušenosti? :? 8o

Reakce:
Coolca
Stálice 69 příspěvků 12.08.18 06:01
@kklara99 píše:
Ahoj, dceři teď 25.budou tři měsíce a začala stávkovat s jídlem. Je na UM, konečně jsme našli mleko co ji sedí a nemá kolliky.. (Bebivita)
Normálně byla hrozný jedlík a zvládla jíst cca 8-9 x denně.. Od narození Spinká celou noc, tak to doháněla přes den. Teď poslední 2-3 dny je schopná jist třeba jen 3-4× denně a nevypije všechno.. Je mi to divné o jidlo si ani nezabrečí.. Pije teď hodně vodu, čaje odmítá možná je to teplem.. Nemáte zkušenosti? :? 8o

Máme to samé. Už asi 14 dní. Zmena nenastala ani po včerejším lehkém ochlazení. :,(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 12.08.18 07:26

@kklara99 mam dvoumesicni a pije naopak co 1-2 hodiny v tech hicech… ;) plne kojim :andel:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 12.08.18 08:50

Když dostává vodu tak nemá v žaludku místo na mléko, vodu bych nedávala, ale já kojila takže zkušenost nemám, ale ve 3m nevidím důvod pro vodu :nevim:

kklara99
Povídálka 22 příspěvků 12.08.18 09:46

@Kristyna.Vechto­va vodu dostávala už když jedla normálně.. Na doporučení dr ji davam. Mala mela sileny zacpy a voda ji pomohla. A v tehlech vedrech to vidím jako plus kdyz se trochu napije… :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 12.08.18 10:48

@kklara99 noo tak pak se ale nediv, že nemá místo na mlíko, nebo hold v těch vedrech nemá takový hlad. Syn měl v létě 6m+ a vidí extra nepil možná tak 10-20ml denně, ale byl kojený na požádání a ona nemá ještě 3m a už jí něco jiného?

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 13.08.18 19:41

Ahoj tak my máme 4 měsíční mimčo a od čtvrtku nám taky ji 2-3× denně nebreci ze má hlad když ji dam tak to vyplivuje a děla na mě zvuky tak si myslím ze je to spis tim horkem ze nemá takovou chuť k jídlu, ale postupně se to už zase zlepšuje

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 13.08.18 20:12

@kklara99 místo vody ji udělej řídčí mléko… např. my máme/měli nutrilon, takže tam bylo na 3 odměrky 90ml vody, tak jsme dávali na 3 odměrky 150ml a těch 60ml měla jako tekutinu. to nám tenkrát poradila doktorka, aby malej neměl zácpu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >