Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj slecny/damy. V historii tu sice podobne tema bylo, ale melo i mnoho podotazek a tak si dovolim zalozit tohle zcela jednoduche tema s jasnym dotazem? Polykate rady semeno sveho pritele/manzela? Eventualne si nechate nastrikat do pusy a posleze s ejakulatem ven
?.
Ptam se proto, ze s manzelkou jsme na tohle tema vedli diskuzi a ona si trva na tom, ze drtiva vetsina holek je proti! Ja s tim spise souhlasim, ale soucasne si myslim, ze uplne mizive procento tech, ktere to maji rady, neni. Takze by me zajimalo, jak to mate vy? S zenou mame oba radi oral a praktikujeme jej. Zena mi i jednou udelala oral do konce a i s polknutim, ale nic ji to nerika, coz beru a respektuji. Ale zajimalo by me, kdo z nas dvou ma pravdu? Je to skutecne tak, ze treba ze 100 holek budou placnu jen 2, co to fakt maji rady
? Jak to tedy mate Vy?
Jen tak mimo diskuzi, ochutnal jsi to někdy? Pak by ses nedivil, proč to většina ráda nemá. A ty co to dělají, to dělají jen kvůli chlapovi, nejsme v pornu ![]()
Veřejně pod svým nickem ti to psát nebudu, ale za mě je to
Nikdy jsem to nedělala a dělat nehodlám. Táhne mi na 40 a jsem x let šťastně vdaná
Po holce jsem to ani nikdy nechtěl.
Jedna si to nechala do pusy nastříkat ale pak hned vyplivnout ![]()
Nejdřív si sám nastříkej do pusy ![]()
@Lachtis píše: Více
PS : Prej : „nic jí to neříká“
to patříš k těm štasnějším zlomkům společnosti, kde se to praktikuje do konce
snad si dopřáváš aspoň dost ananasu a jiného aromatického ovoce, aby rovnou nevrhla ![]()
Ale jako jo, zasmála jsem se ![]()
@Anonymní píše: Více
Proč anonym, když se chceš bavit se mnou, který se za anonym neschovává?
Tak já slyšel od několika nezávislých „testerek“, že to moje chutná dobře, tak možná je to zdravým stylem života a zdravou stravou bez alkoholu a cigaret? Stejně jako každá holka chutná a voní jinak, takže u některé mě baví a chutná je vylízat, zatímco do některých se mi opakovaně nechtělo. Tak třeba jsi měla jen smůlu na chlapy ![]()
@rmot ale jo, ovšem pořád jsou to takové no, tělní tekutiny nevábné konzistence a chuti
prostě musím toho člověka opravdu vážně milovat, aby tyhle věci proběhly…
Z práce jsem zvyklá spíš na návleky a rukavice a neoblibuju doteky a stopy cizích osob a třeba se mi ekluje i madlo vozíku v obchoďáku, natož pak „mastná tyč“ v MHD
jsou to prostě pořád tělní výměšky…
@Lucy75 píše: Více
Tak některé to prý dělají, aby nebylo zacákané a opatlané všechno kolem
A některé to asi fakt baví, protože jsem několikrát zažil, kdy v tom fakt nebyly žádné city ani benefity a stejně mě vysála do sucha tak, až mi to vcuclo prostěradlo do zadku
Jinak ta madla vozíků je někdy fakt ekl, jak člověk cítí, jak jsou úplně mastná
MHD naštěstí nejezdím, to jdu raději pár zastávek pěšky, pokud se potřebuji dopravit po městě bez auta nebo motorky.
Žena má pravdu. Je to hnus a nejdřív to spolkni celý sám. Kdyby radši chlapi místo čumění na porno pomohli doma, máte akorát roupy.
Nechapu ty narazky a urazky
?! Je to zcela seriozni otazka. A s zenou to mame v ramci sexualniho tematu, jako zajimavou otazku s trochu odliznym pohledem/nazorem…
A za 1. zenu k tomu nenutim a ani to po ni nevyzaduji. A za 2. Ano, v ramci sexu jsem to zkusil ochutnat a bylo to slane a za mne nic moc, takze ji chapu a ani ji do niceho nenutim. Ale to nebylo tematem, tematem bylo a je, zda realne existuje jen urcite procento zen, co to fakticky maji rady, nebo je to zcela haluz
. Thats all. Asi jako tema anal ano/ne. Prijde mi to podobne. Oba jsme v sexu otevreni a vyhovujeme si a tohle nas zajimalo, jak to proste zeny mate. S nejvetsi pravdepodobnosti ma zena pravdu, a ja s tim nemam problem, rad se dozvim, vzdyt jsme v tematu sex, tak vo co go??
@Netopýr1 píše: Více
njn, oni koukají, jak to borky strašně baví polykat a hýkají u toho nadšením
akorát zapomněli, že za to dotyčné dostaly zaplaceno ![]()
Jo tak některé to dělají rády a nebo spíš jim to nevadí. Většinou na začátku vztahu kdy je ta chemie je to úplně v pohodě. Čím dýl je člověk v tom vztahu, tím víc se do toho nechce a někdy je ta představa úplně nemyslitelná. Aspoň z mé osobní zkušenosti ![]()