Antibiotika a kojení ???????

272
18.12.06 11:10

Antibiotika a kojení ???????

Ahojky mamky,opět se na Vás obracím s prosbou o radu.Od minulého týdne mám zánět močového měchýře,v pátek jsem dostala antibiotika,který mohou kojící ženy(plně kojíme) takže jsem si myslela že nebudete problém.Ale malá je od pátku taková nevrlá,hodně plačtivá a v noci se mi budí každou hodinu.Stolici má zelenou a občas trošku do žluta,včera a dnes v ní byl i hlen.Tak nevím co si o tom mám myslet.Horečku nemá,rýmu taky ne.Tak jestli je to reakce na ty antibiotika nebo ještě reakce na 2.dávku očkování (ta proběhla minulý týden ve středu,máme tu šetrnou vakcínu),ale to se mi zdá dlouho po očkování.Mám jít k doktorce nebo to nic není?Poraďte nechci hned letět k doktorce a plašit,třeba to vůbec nic není.Díky všem.

Zuzík + Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

427
18.12.06 11:22

Ahoj! Mám podobnou zkušenost u staršího syna. brala jsem ATB na zánět prsu. MUDr. synovi nakonec předepsalal Hylac. je to sice hrozně kyselé, ale stříkačkou jsem to do něj nějak vpravila a pomohlo mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25244
18.12.06 14:06

Ahoj, asi bych jen doktorce zavolala a zeptala se co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
18.12.06 17:35

Za zeptání doktorky nic nedáš, radši bych se jí zeptala. Já atb brala na zánět prsu, ale malýmu nic nebylo. A byla jsem se zeptat ještě zvlášť dětský doktorky, protože sem si chtěla ověřit, že to Matýskovi opravdu neuškodí a ta mi řekla, že atb a kojení se nevylučuje. Já bych dr. přeci jen zavolala aspoň pro klidnou duši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9441
9.2.07 21:03

Ahoj,

já mám bohužel taky podobnou zkušenost s antibiotiky. Prodělala jsem si 2 záněty prsu - s odstupem 6 týdnů. Při tom prvním mi malá dva dny doslova prořvala - nakonec jsem to nevydržela a přikrmila jí Nutrilonem. Od té doby přikrmujeme tak 2 x denně. Druhé antibiotika už jsme „snad“ ustály - malá pořád pije MM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama