Antibiotika - Flomilid sirup

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 18:41

Antibiotika - Flomilid sirup

Ahoj, dcerka (skoro 2 roky) dostala ve středu antibiotika s náběhem na zápal plic. Bere je 2× denně 4 ml. První dávku dostala hned ve středu ráno a už teď ji je mnohem líp, kašel se sklidnil, je bez teplot a má chuť k jídlu. Doktorka nám řekla, že má antibiotika brát 10 dní, což by vycházelo na 30.10. Akorát sirupu už je tam tak maximálně do středy. Vím, že antibiotika musí dobrat, ale co když je dobere dřív? Doktorka mi ani neřekla, kdy máme přijít na kontrolu a jestli vůbec, dnes už jsem se k ní nedovolala :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1572
22.10.21 19:10

Zavolej jí zítra, ať ti dopíše tu druhou lahvičku. Mohli udělat botu v lékárně a dát ti jen jedno balení nebo se mohla upsat při psaní receptu :nevim: hlavně ať je dobere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
22.10.21 19:55

ATB určitě 10 dnů, pokud byla zvažována atypická etiologie, pak by bylo vhodné až 14 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 08:15

Dnes tam není, bohužel je tam až v pondělí. Tak tam hned ráno zavolám. Úplně mě to zmátlo. Ta paní v lékárně mi to tam nějak namíchala u nich a nakonec jsem tam měla sirup jen po takovou risku, což bylo jen půl lahvičky. Hned se mi to zdálo nějak málo na 10 dní 🤷🏻‍♀️ ještě když má brát 4 ml 2× denně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat