Antidepresiva v šestinedělí

186
9.6.20 15:59

Antidepresiva v sestinedeli.

Dobry den, mam doma mesicni mimco a dnes mi byly predepsany AD Asentra. Zacla jsem mit hrozdny strach o to mimco, doma mraky starosti az to skoncilo tak ze mi je tezko na hrudi, neprijemne pocity a jsem cela nesva, nesoustredim se atd.Uz jsem to jednou zazila u prvni dcery(11let).To me taky nasadily asentru a byl klid.
Chtela jsem se zeptat meli jste nekdo tu asentru v 6ti nedeli a za jak dlouho vam zabrala? A jak jste ji davkovaly? Ja mam prvni tyden ctvrtku a pak pul a tak dokud se mi neulevi. Brala jsem ji pred 10ti lety a vubec si teda uz nepamatuji to davkovani. Napsala me ji dnes PL a 15.7 jsem objednana k psychiatrovi.Moc dekuji z rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.6.20 16:18
@lola123 píše:
Dobry den, mam doma mesicni mimco a dnes mi byly predepsany AD Asentra. Zacla jsem mit hrozdny strach o to mimco, doma mraky starosti az to skoncilo tak ze mi je tezko na hrudi, neprijemne pocity a jsem cela nesva, nesoustredim se atd.Uz jsem to jednou zazila u prvni dcery(11let).To me taky nasadily asentru a byl klid.
Chtela jsem se zeptat meli jste nekdo tu asentru v 6ti nedeli a za jak dlouho vam zabrala? A jak jste ji davkovaly? Ja mam prvni tyden ctvrtku a pak pul a tak dokud se mi neulevi. Brala jsem ji pred 10ti lety a vubec si teda uz nepamatuji to davkovani. Napsala me ji dnes PL a 15.7 jsem objednana k psychiatrovi.Moc dekuji z rady

Antidepresiva si nedávkuješ sama, to dělá psychiatr. Jinak dávkování, který popisuješ, mi přijde víceméně rozumný, záleží na tom, jakou sílu bereš. Zabere ti to tak za 14 dní až 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
9.6.20 16:32

@Pruhovaný_mýval me to rekla PL to davkovani.Dala me Asentra 100.Prvni 25 pak 50 a kdyz to nebude stacit tak navysit.Pred temi 10ti lety jsem.mela 100.Jen me zajima jestli jste to taky tak nekdo mel to davkovani.Sama bych si to nedavkovala. A pak jsem objednana 15.7 k psychoatrovi. A uz budu v jeho peci. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 16:37
@lola123 píše:
@Pruhovaný_mýval me to rekla PL to davkovani.Dala me Asentra 100.Prvni 25 pak 50 a kdyz to nebude stacit tak navysit.Pred temi 10ti lety jsem.mela 100.Jen me zajima jestli jste to taky tak nekdo mel to davkovani.Sama bych si to nedavkovala. A pak jsem objednana 15.7 k psychoatrovi. A uz budu v jeho peci. Dekuji

Nevím, co je PL, ale je to jedno, protože ti to nastavila správně. Stovková Asentra se tak bere, to je v pořádku. Klidněji by ses měla cítit už tak za 14 dní do měsíce už budeš vědět, jestli bude třeba navyšovat nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
9.6.20 17:13

@Pruhovaný_mýval PL je prakticky lekar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
9.6.20 17:15

@Pruhovaný_mýval PL je prakticky lekar a Moc dekuju.Snad to prejde a zabere jak ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama