Antikoncepce Mistra a Maitalon

9
2.6.20 15:05

Antikoncepce Mistra a Maitalon

Zdravím všechny :)!

Chci se Vás zeptat na zkušenosti s těmito antikoncepcemi.

Přes rok jsem užívala HA Mistru, přibrala jsem přes 10 kg. Nejprve jsem si myslela že je to mnou, rozhodla jsem se proto s kily něco dělat. Přes veškeré sportování a zdravé stravování s váhou nic nehlo. Plus mé tělo strašně zadržuje vodu.

Zeptala jsem se proto své gynekoložky zda to nemůže být HA. Řekla mi ze je to pravděpodobné a předepsala mi novou - HA Maitalon. Máte s ní nějaké zkušenosti nebo jste zažily podobný problém u HA?

Předem všem děkuji za odpovědi! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.6.20 15:13

Já přibrala po Maitalonu 15kg. Takže jsem se na HA vyprdla a chráníme se jinak :D

• Nahlásit
  • Citovat
557
2.6.20 15:38

Beru mistru a nepřinesla jsem po ní. je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.6.20 15:38
@Anonymní píše:
Já přibrala po Maitalonu 15kg. Takže jsem se na HA vyprdla a chráníme se jinak :D

Doufám tedy, že těch 5kg při Maitalonu ještě nepřiberu :mrgreen: :,( Pokud to nevyjde, taky nejspíše zkusím jiné způsoby ochrany. Co využíváš aktuálně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.6.20 15:41

@AnnieTRoj
To máš super, je to asi hodně o tom jak to vezme tělo. Kamarádka také začala brát měsíc po mě také mistru a nyní je na +15kg. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 08:07
@ArianaS píše:
Doufám tedy, že těch 5kg při Maitalonu ještě nepřiberu :mrgreen: :,( Pokud to nevyjde, taky nejspíše zkusím jiné způsoby ochrany. Co využíváš aktuálně? :think:

Klasika kondom v plodný dny a přerušovanou normálně :D (A ano, vím, že to není 100% ochrana, kdyby chtěl mít někdo řeči) :roll:
A kondomy takový ty nejtenčí, co skoro nejsou cítit a je to v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama