ANTIKONCEPCE, PROSIM RYCHLE O RADU

7506
7.7.05 16:46

ANTIKONCEPCE, PROSIM RYCHLE O RADU

AHojky holky, prosim poradte mi nevim co si mam myslet, mam antikoncepci Cerazette a kdyz jsem ji dostala tak mi doktorka rekla ze staci pockat 3 dny, tak jsme na to 4 den vlitly aja se bojim abych nebyla tehule, mam 2mesicni miminko a plne kojim, mate s tim nekdo zkusenost? jeden doktor mi rekl ze by pockal 5 dnu a jina doktorka ze se nemusi cekat vubec tak nevim ci sem a jak to vlastne je a co si z toho vybrat, prosim poradte mi, diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2343
7.7.05 16:51

Ahoj Lili,
nemám zkušenost s Cerazette, brala jsem Exluton. Doktor doporučil 10 - 14 dní se chránit ještě jinak. Když plně kojíš a jsi tak krátce po porodu tak by to asi byla velká náhoda, kdybys hned otěhotněla. Četla jsi příbalový leták? Je to nová antikoncepce tak třeba ty 3 dny jsou v pořádku. Pro uklidnění bych si udělala za 3 týdny těhotenský test.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
7.7.05 17:09

Ahojky Katko, diky za odpoved, vis na letaku prave nic takovyho neni, ac je to teda dost divny, na Netu jsem nasla ze 7 dni se ma davat bacha, ale zase na druhou stranu ta doktorka prece vi co rika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
8.7.05 12:26

Ahoj, v podrobnějších informacích pro lékaře je psáno, že se má chránit 7 dní. Ale jak už bylo řečeno, tak brzy po porodu je otěhotnění velmi nepravděpodobné, takže nemusíš mít strach. Katrin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.7.05 15:15

Ahojky, Cerazette beru už 4 měsíc a vše v pohodě. Mě doktor doporučil radši chránit 14 dní. Asi si pro jistotu udělej test :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama