plavání s miminkem

1829
7.7.05 11:55

plavání s miminkem

Zdravím všechny. Mám syna, kterému budou dva měsíce a ráda bych s ním začala chodit na plavání s dalšími miminky. Protože je v Praze takových zařízení několik, ráda bych Vás požádala o Vaše zkušenosti s jednotlivými z nich. Díky Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12468
7.7.05 12:05

Chodime do Amalky na Vysehrad (v arealu Jedlickova ustavu-nadhernej bazen!!!). S Amalkou jsme spokojeni. Pro male mimi od 3.mesicu se plave jenom ve vanach a to Amalka plave na Chodove. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.05 12:14

Ahojky,
já chodím se synem do studia Motýlek, najdeš je na internetu..je to v Letňanech. Od září jsem přihlásila i dceru, bude ji 5 měsíců, takže rovnou do bazénu…Přes léto plavou i v srpnu, myslím, že by ses mohla na vaničku určitě domluvit…Lekce je na 1hodinu, plavání, masáž, konzultace, aromaterapie atd…Je samozřejmě dražší než lekce v bazénu, ale stojí to za to…se synem jsme je absolvovali..
Kdybys chtěla kontakt, dej vědět…ale nevím, jestli to pro Tebe není z ruky…

Theo

• Nahlásit
  • Citovat
2184
7.7.05 12:14

Ahoj Hanko,
my plaveme s Aqua baby clubem (také na Vyšehradě v Jedličkově ústavu) a jsme s nimi na 100% spokojeni. Bazén je tam opravdu moc pěkný. Když byl syn malý, tak jsme plavali v Krči ve vaně a tam se nám to také líbilo. Přeś léto se ale bohužel neplave :( .

Zůza & Dáda (20 měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.05 12:25

Ahoj,

já chodím se starší dcerkou do Juklíku na Lužinách a od září budeme chodit i s mladší (to jí bude 8 měsíců). Bazén je bezva a i zázemí okolo super. Můžu dopoučit :D

Lipka, Maruška a Sofinka

• Nahlásit
  • Citovat
10410
7.7.05 12:31

Ahoj,
my taky chodíme do Juklíku na Lužiny, máme za sebou první kurz a v září začínáme další. Juklík je sice dost drahý, ale zato má skvělé zázemí a navíc ho máme za domem, takže u nás vyhrál i za tu vyšší cenu :)
S tak malým mimi by jsi ale musela chodit nejdříve do vaničky (ta je jen pro jedno dítě), do malého bazénku se chodí od 6 měsíců. Zkus www.juklik.cz
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
7.7.05 12:39

Ahoj, my chodime taky do Jukliku do Vrsovic a jsme spokojeny. Od zari uz zaciname chodit do velkeho bazenu, ale s malym jsme doposud byly spokojeny.

Simona&Kristy(rok) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
7.7.05 13:51

Zálezí na tom odkud jsi, kdyz byl matek malej, tak jsme chodili na chodov do MS, maji tam supr malinekj bazenek, kam si vlezes k miminku, je to od 2 mesicu tak do pul roku, ale chodi tam maminky i se starsima prckama (tak do roku, pak je to uz fakt maly). To je skola Amalka (www.amalka.info)

Aquababyclub v Krci je taky supr, tam jsme chodili od pul roku, ale pak namy byl bazenek taky maly, tak jsme presli cca v roce na plavani v rytirske (www.plavani.com). Tam jsme byli taky spokojeny, ale v zime je to tam trochu horsi se zazemim, tak jsme presedlali na Juklika ve vrsovicich, kde je to na zimu ideal. Herna, kavarnicka…hezkej bazen.

V te rytirske je trochu studenejsi voda, ale pak se s mimcem ohrejes v supr virivce.

Ve vsech tehle zarizenich se nam libili, ted mam dtuhe miminko a budeme zase chodit na chodov a pak chceme zkusit ten Vysehrad )je od pul roku) a chodit tam s obema detma.

Plavani zdar :-))

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
7.7.05 15:52

Všem moc děkuju, nečekala jsem, že se tu tak rychle objeví tolik tipů. Bydlíme kousek od metra Pražského povstání, takže mě zatím nejvíc zaujala Amálka, o které jsem do dneška nevěděla. Těším se na další reakce… :) Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.05 21:08

Ahoj, my plaveme s Kenny, není to od vás daleko - v Panoramě. Jsme naprosto spokojení. Podrobnosti najdeš na internetu Baby club Kenny. Minie

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama