Aplikace rodičovská kontrola

3387
22.9.19 11:59

Aplikace rodičovská kontrola

Ahoj, jakou doporučujete aplikaci na rodičovskou kontrolu k mobilu s androidem. Jde mi hlavně o to, abych mohla omezit čas na hry, youtube apod., ale aby mohla volat/psát kdykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56342
22.9.19 12:48
@Vermun píše:
Ahoj, jakou doporučujete aplikaci na rodičovskou kontrolu k mobilu s androidem. Jde mi hlavně o to, abych mohla omezit čas na hry, youtube apod., ale aby mohla volat/psát kdykoliv.

mám familylink. V podstatě ofiko nelze, aby dítě mělo androida s google účtem na svj věk bez této apky. Ale lze to obejít tím, že ho přihlásíš na svůj účet nebo do účtu vyplníš fake věk.
Volá to kdykoli. Na zbytek nastavuji limit, jednak součet na den, jednak časově ( večerka a ráno). U nás je to jen tak rámcově. I tak chci, aby se mi ptal, dyž chce pařit.
Píše mi to souhrn, kolik strávili který den na jaké apce, takže to pak může trochu rozebrat ( třeba řeknu OK, byl jsi dost na whatsappu, ale to proto, že řešil se spolužákem domácí úkol, ale nelíbí se mi, že jsi v úterý byl půl hodiny na FIFA ( ikdyž máš povoleno 45 min), protože jsi neměl přečteno/uklizeno, protože jsi neměl čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
22.9.19 17:05

Ano, syn 11 má na mobilu Family Link s denním limitem max. 2 hodiny. Na notebooku má od Esset hlídací aplikaci na max. 1 hodinu denně. Nebýt těchto limitů, čučel by do toho celý den. Myslím, že je povinností rodičů děti usměrňovat, jinak hrozí závislost. Nejradši bych ale mobil i s NB vyhodila z okna :pocitac: Berou mě z toho mory a nevidím to ráda. Ale je to i dobou, takže nezbývá než hledat kompromis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama