Ztracená zásilka Amazon

Anonymní
13.9.19 12:19

Ztracená zásilka Amazon

Dnes mi měla přijít objednávka z Amazonu. Ve sledování zásilek jsem byla velmi překvapená, když jsem si přečetla, že moje objednávka mi byla doručena. Hned jsem volala na zákaznickou podporu a paní mi řekla, že mi měl objednávku doručit Intime, ale že jí nemůžou dohledat. Co mám sakra dělat a jak dostanu svojí objednávku? Podle sledování na rakouské poště se zásilka nachází v nějakým Pick upu v Říčanech. Paní z podpory říkala, že to budou řešit a pak mi napíšou na email, ale já nestojim o několikadenní čekání, zásilka mi měla přijít dnes. Stalo se vám, že se vám někam ztratila objednavka a jak se to vyřešilo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

549
13.9.19 12:37

Mne se nekolikrat stalo, ze zasilku dorucili, ale slo o jmena lidi, ktere neznam. Nebo ze to nechali v sousednim baru, kde to popreli - i ukazali prazdny sklad. Vzdy jsem to resila se zakaznickym servisem a vzdy mi poslali penize zpet. Riziko Amazonu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 12:40

Jenže já nechci peníze zpět, já chci svojí objednávku. Je to kniha, která se nikde jinde než na Amazonu koupit nedá. Takže bych byla ooravdu ráda, kdyby ji našli /poslali mi novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama