Co je to Pinterest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Machstep
Povídálka 46 příspěvků 06.09.19 21:58
Co je to pinterest?

Prosím vás.. nevíte někdo co to je? Samozřejmě vím že je to aplikace.. ale nějak jsem nepochopila k čemu? Jak slouží? A k čemu? Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cverunka
Závislačka 3236 příspěvků 06.09.19 21:59

Je to internetová stránka, kam lidé vkládají různé nápady, inspirace a pod.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 06.09.19 22:00

Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16197 příspěvků 06.09.19 22:00

Těžce návyková záležitost najdeš tam všechno

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 06.09.19 22:00

3 sekundy googlovani

Machstep
Povídálka 46 příspěvků 06.09.19 22:03
@wildcherry píše:
Pinterest je webová stránka, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tematické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače. Jedná se tedy o službu, která umožňuje online bookmarking (záložkování) obrázků. Takto vytvořené kolekce (či nástěnky) mohou procházet ostatní uživatelé a jednotlivé obrázky z nich komentovat, označovat tlačítkem „Like“ nebo si je rovnou přidat do své vlastní online nástěnky. Zároveň se jedná o sociální síť, jelikož všichni uživatelé spolu mohou interagovat, komunikovat a vytvářet obsah společně. Používání Pinterestu je zcela zdarma, neexistuje ani žádná placená verze.

Děkuji. To vím že najdu i na google co to je.. Spíš jsem chtela nějaké zkušenosti od vás;) Děkuji :srdce:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 06.09.19 22:05
@Machstep píše:
Děkuji. To vím že najdu i na google co to je.. Spíš jsem chtela nějaké zkušenosti od vás;) Děkuji :srdce:

Stahni a prokoukej a uvidis :palec:.Treba te to chytne.Vic teda neporadim, nez tim vytazkem :kytka:

cverunka
Závislačka 3236 příspěvků 06.09.19 22:14

Já tam třeba koukám na nápady ohledně umění, módy, zařízení bytu, dětských pokojů, tvoření. Učím vytvarku, tak tam občas hledám i nápady na tvoření. Zadas si tam oblasti, co tě zajímají a pak se ti primárně zobrazuje to o co máš zájem.

tereza12345
Extra třída :D 12823 příspěvků 06.09.19 22:16
@Machstep píše:
Prosím vás.. nevíte někdo co to je? Samozřejmě vím že je to aplikace.. ale nějak jsem nepochopila k čemu? Jak slouží? A k čemu? Děkuji :srdce:

Ja si to ted nasla, kdyz planuju zařizování domu a detskych pokoju, kuchyneje tam nekonecny množství fotek a inspirace. Kamaradka am pro zmenu hleda navody pro tvoreni s detmi ve skolce.

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 06.09.19 22:27

Já pinterest používám pro inspiraci a různé nápady, ať už co uvařit, jak něco nějak vyzdobit nebo i třeba cestování a tak, celkem bych to nazvala jako jedno místo, kde najdeš inspiraci snad úplně na všechno a pro všechny oblasti v životě

Machstep
Povídálka 46 příspěvků 06.09.19 22:35

Tak jestli tam najdu i manžela… :lol: ( vtip ) :lol: Děkuji Vám za rady! :andel:

prejeta_zaba
Kecalka 261 příspěvků 14 inzerátů 06.09.19 23:10

Nechcete mi sem prosím dát nějaké tipy, co zadávat konkrétně ke kuchyním, nebo k tvoření s malými dětmi (ne školkovými), už mě nic nového nenapadá. :kytka: @tereza12345 @cverunka @Malaika1234

Lenka_Hal
Extra třída :D 10110 příspěvků 07.09.19 00:40

Ja mam pintesrest na recepty. Ulozim obrazek jidla, mam to uz rozdlene podle typu. Kdyz dumam nad tim, co varit, projizdim ty obrazky a na co mam chut, staci kliknout a vysle te to na puvodni stranku s receptem. Nemusim uz ty recepty psat do sesitu…

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 18835 příspěvků 07.09.19 09:11

Fakt super stránky. Musí se tam člověk přihlásit/zaregistrovat, ale najde, cokoli chce.
Buď nahoře zadá, co chce, nebo na začátku zakřížkovává (už si nevzpomínám přesně),oč má zájem a pak mu to meilem chodí, ale i na každé stránce má podobná témata, na která klikne.

Tady třeba, jak třídit a ukládat různé věci.

https://cz.pinterest.com/…63890376307/?… ..tady třeba móda

https://cz.pinterest.com/…Gee/fashion/?…

@prejeta_zaba Tady třeba nápady na ty kuchyně.
https://cz.pinterest.com/search/pins/?…%20inspirace&eq=kuchyně&etslf=8653&term_meta[]=kuchyně%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=inspirace%7Cautocomplete%7C0…nebo tvoření s dětmi.

https://cz.pinterest.com/search/pins/?…ení%20s%20dětmi&eq=tvoření&etslf=9551&term_meta[]=tvoření%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=s%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=dětmi%7Cautocomplete%7C0

admin
Extra třída :D 12271 příspěvků 07.09.19 11:04

Zdravím,

Pinterest je obrázková sociální síť. Osobně ji moc ráda používám na nápady na tvoření s dětmi, ale hledám taky inspiraci na: dekorace/nábytek domů, aktivity s dětmi, DIY, přání, Velikonoce, Vánoce, recepty… Jsou tam samozřejmě i jiná témata.

Svůj osobní/blogový příspěvek mám koncipovaný tak, že jsem si založila otevřené a tajné nástěnky. Na ně přidávám vlastní obrázky (Piny), co tvořím, ale i to, co najdu na Pinterestu. Všechno je celkem intuitivní.

Je tam toho opravdu hodně a můžete tam strávit celé hodiny. Snažím se teď něco přidat na eMiminí Pinterest , tak pokud byste měla některá chuť dát tip na téma nástěnky, sdílet ji s námi, nebo poslat konkrétní Pin, sem s ním. :mavam:

Hezkou sobotu, Iva ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama