Dotykový telefon pro staršího

15832
3.9.19 19:14

Dotykový telefon pro staršího

Ahoj holky, taťka bude mít narozeniny a chtěli bychom mu koupit dotykový telefon tak, aby s námi mohl volat přes FB nebo WhatsApp. A posílat fotky. Jinak jen volá a občas píše SMS.

Nevíte jestli je něco, co by mělo větší písmena a trošku podobné ovládání jako tlačítkový telefon? Teď má Nokii.

Přijde mně, že se teď snad žádný telefon nerozjede bez Google účtu aj.

Je vůbec něco takového?? Tlačítkový asi není žádný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18106
3.9.19 19:17

To je problém mu založit účet na Google, když chce chytrý telefon?? Velikost písma se dá nastavit a jinak to ovládání mají telefony s androidem všechny podobný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
3.9.19 19:19

Resili jsme neco podobneho u meho dedy, nakonec jsme poridili tablet - lze nainstalovat whatsapp i messenger. Pripoji se doma na wifi. U whatsappu staci sparovat s jeho telefonnim cislem, aby se zadal kod ze sms. A ano, je potreba ucet na gmailu, ale to je otazka par minut a jinak ho pouzivat nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15832
3.9.19 20:16
@Kriss Tina píše:
To je problém mu založit účet na Google, když chce chytrý telefon?? Velikost písma se dá nastavit a jinak to ovládání mají telefony s androidem všechny podobný :nevim:

To určitě pro nás není. Jen mě překvapilo, že to teď už snad chtějí všechny. I nový Xiaomi, co mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15832
3.9.19 20:18
@ovetru píše:
Resili jsme neco podobneho u meho dedy, nakonec jsme poridili tablet - lze nainstalovat whatsapp i messenger. Pripoji se doma na wifi. U whatsappu staci sparovat s jeho telefonnim cislem, aby se zadal kod ze sms. A ano, je potreba ucet na gmailu, ale to je otazka par minut a jinak ho pouzivat nemusi.

To jsem si říkala taky, jen mu i ten telefon odešel. Tak možná to tak uděláme. Koupíme tlačítkový telefon a ten tablet. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
4.9.19 00:34
@P4ja píše:
To jsem si říkala taky, jen mu i ten telefon odešel. Tak možná to tak uděláme. Koupíme tlačítkový telefon a ten tablet. Děkuji

Vyresili jsme taky tak. Misto chytreho telefonu dostali tchanovci tablet, maji tam Whatsapp a zvladaji to. I fotky posilat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
4.9.19 07:52

Ja jsem mamce koupila tablet ( Lenovo Yoga) i novy telefon ( Samsung J5 ) zalozila jsem ji google ucet, parkrat jsme si k tomu sedli, o zbytek „skoleni“ se stara uz mladsi syn. Puvodne ani jedno nechtela a ted je moc rada, surfuje po netu, objednava si nakupy domu, kdyz jsme na cestach komunikujeme denne pres whatsap atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15832
4.9.19 11:47

@Mayblobs @Ijen Děkuju. Asi taky takhle uděláme. Aspoň nám bude moci děda zavolat, když si nebude vědět rady s tím tabletem:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama