Dotykový telefon pro staršího

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 03.09.19 19:14
Dotykový telefon pro staršího

Ahoj holky, taťka bude mít narozeniny a chtěli bychom mu koupit dotykový telefon tak, aby s námi mohl volat přes FB nebo WhatsApp. A posílat fotky. Jinak jen volá a občas píše SMS.

Nevíte jestli je něco, co by mělo větší písmena a trošku podobné ovládání jako tlačítkový telefon? Teď má Nokii.

Přijde mně, že se teď snad žádný telefon nerozjede bez Google účtu aj.

Je vůbec něco takového?? Tlačítkový asi není žádný.

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 03.09.19 19:17

To je problém mu založit účet na Google, když chce chytrý telefon?? Velikost písma se dá nastavit a jinak to ovládání mají telefony s androidem všechny podobný :nevim:

ovetru
Povídálka 45 příspěvků 03.09.19 19:19

Resili jsme neco podobneho u meho dedy, nakonec jsme poridili tablet - lze nainstalovat whatsapp i messenger. Pripoji se doma na wifi. U whatsappu staci sparovat s jeho telefonnim cislem, aby se zadal kod ze sms. A ano, je potreba ucet na gmailu, ale to je otazka par minut a jinak ho pouzivat nemusi.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 03.09.19 20:16
@Kriss Tina píše:
To je problém mu založit účet na Google, když chce chytrý telefon?? Velikost písma se dá nastavit a jinak to ovládání mají telefony s androidem všechny podobný :nevim:

To určitě pro nás není. Jen mě překvapilo, že to teď už snad chtějí všechny. I nový Xiaomi, co mám.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 03.09.19 20:18
@ovetru píše:
Resili jsme neco podobneho u meho dedy, nakonec jsme poridili tablet - lze nainstalovat whatsapp i messenger. Pripoji se doma na wifi. U whatsappu staci sparovat s jeho telefonnim cislem, aby se zadal kod ze sms. A ano, je potreba ucet na gmailu, ale to je otazka par minut a jinak ho pouzivat nemusi.

To jsem si říkala taky, jen mu i ten telefon odešel. Tak možná to tak uděláme. Koupíme tlačítkový telefon a ten tablet. Děkuji

Mayblobs
Povídálka 43 příspěvků 04.09.19 00:34
@P4ja píše:
To jsem si říkala taky, jen mu i ten telefon odešel. Tak možná to tak uděláme. Koupíme tlačítkový telefon a ten tablet. Děkuji

Vyresili jsme taky tak. Misto chytreho telefonu dostali tchanovci tablet, maji tam Whatsapp a zvladaji to. I fotky posilat.

Ijen
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 04.09.19 07:52

Ja jsem mamce koupila tablet ( Lenovo Yoga) i novy telefon ( Samsung J5 ) zalozila jsem ji google ucet, parkrat jsme si k tomu sedli, o zbytek „skoleni“ se stara uz mladsi syn. Puvodne ani jedno nechtela a ted je moc rada, surfuje po netu, objednava si nakupy domu, kdyz jsme na cestach komunikujeme denne pres whatsap atp.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 11:47

@Mayblobs @Ijen Děkuju. Asi taky takhle uděláme. Aspoň nám bude moci děda zavolat, když si nebude vědět rady s tím tabletem:)

Váš příspěvek
Reklama