Appka na nákupy

23860
22.3.17 14:38

Appka na nákupy

Ahoj, používáte nějakou dobrou aplikaci, která umí nákupní seznamy? Potřebovala bych něco, co jde používat i offline a jde to sdílet s ostatními členy rodiny. Nemám totiž mobilní data.
Takže když se rozhodnu jít nakoupit, na wifi se připojím, stáhnu seznam a jdu. Ideálně kdyby se v tom seznamu dalo odškrtávat položky rovnou v obchodě a co jsem nekoupila, že by se zase uložilo zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6135
22.3.17 14:39

@Gina108 Google keep

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35304
22.3.17 14:46

Taky sháníme něco podobného. @svatecnice nechceš to víc popsat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 14:51

@Gina108 Zelený košík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35304
22.3.17 14:52

Ke ggogle keep jsem nasla v recenzi toto: Doplněno: Sdílení poznámek bohužel funguje trochu kostrbatě. Program převede záznamy do textové podoby a následně odešle skrz zvolené médium. Nezbývá než doufat, že do budoucna Google naučí svůj Keep poznámky sdílet minimálně prostřednictvím Keepu mezi různými účty v plné podobě a ne pouze formou extrahovaného textu. ¨¨
takže tohle asi ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
22.3.17 15:03

@Pudloslava normálně to sdilis s jiným uživatelem s Google účtem. V poznámkách/seznamech mám sdíleno s mužem. Ne vždy se aktualizuje, ale pro člověka s občasným připojením to bude vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
22.3.17 15:04

@Pudloslava koukám na to, jmenuje se o „spolupracovník“. „Sdílením“ z toho vyleze text..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35304
22.3.17 15:20
@svatecnice píše:
@Pudloslava koukám na to, jmenuje se o „spolupracovník“. „Sdílením“ z toho vyleze text..

vyleze text, kterej se mu sám nahraje do té aplikace, takže může jít do obchodu a odškrtávat?

nebo spolupracovník a sdílet je něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
22.3.17 15:38
@Soňa Zacharová píše:
@Gina108 Zelený košík

To je apka do mobilu? Obchod Play mi nic takovýho nenašel :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
22.3.17 15:42

@Pudloslava asi si něco budem muset napsat samy :mrgreen: :mrgreen: Já čekala, že tohle už bude vychytaný a apek bude hafec. Nebo lidi nakupují asi jenom online a my, co sto let za vopicema chodíme do krámu, máme holt mít papírky :mrgreen: :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.3.17 15:57

Já používám aplikaci Nákupní seznam ;)

• Citovat
  • Upravit
267
22.3.17 16:31

Pouzivam Super simple shopping list, je na Google play, v cestine, pres google ucet lze sdilet, je jednoduchy a blbuvzdorny. A neni treba pripojeni. Funguje jak papirovy seznam, akorat v mobilu :) :zed:

Příspěvek upraven 22.03.17 v 16:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
22.3.17 16:34

Pouzivame ShopShop. Je teda pro iPhone, nevim, jestli je i pro android. Je to offline, sdili se smskou nebo mailem a kdyz druhy ma aplikaci taky nainstalovanou, v mailu je odkaz na otevrit v ShopShop. Smskou se posle jenom seznam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 16:46

@Gina108 Tak se podívej na nákupní košík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6135
22.3.17 17:57

@Pudloslava z textu se seznam už nestane. Nejsnazší bude, když to stáhneš a zkusíš. Ráda poradím. Ale je to intuitivní. Jen se sdílí přes kliknutí na „spolupracovník“ a ne klasický na sdílení (to z toho udělá jen text, co se zpátky už nepreklopi)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama