Kočárek zvoní v každém obchodě

253
20.3.17 11:07

Kočárek zvoní v každém obchodě

Dobrý den,
koupila jsem si na internetu sporťák. Kočárek byl poslední, vystavený v kamenné prodejně. Když jsem odeslala objednávku, paní z obchodu mi volala, jestli mi nevadí, že byl zkoušený na prodejně. Nevadilo. Jenže před odesláním ho paní asi zapomněla odčipovat a já teď zvoním v každém obchodě. Každý se hned ohlíží, prodavačky mě šacují, no trapas. Nevíte jak se toho zbavit? Nejvíce se bojím, jestli nás s ním pustí na letišti. Do obchodu jsem psala mail, ale zatím se nikdo neozval. Normálně bych tam zajela, ale je až v Praze a já jsem z Moravy :-/ :nevim: :think: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17690
20.3.17 11:09

@adra1 prohledej ho pořádně až najdeš čip tak dojdi do obchodu vysvětli a popros at tě čipu zbaví nebo ho doma vyštípni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1310
20.3.17 11:11

No já jsem takhle měla boty. Tak jsem furt pipala v každé prodejně. V jedné na mě byli tak hodný, že je projeli ( odcipovali) a bylo po problemu. Ale jestli to půjde u kočárku to nevím. Ale za zeptani nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7811
20.3.17 11:12

@adra1 Tak se nenech šacovat a normálně jim řekni jak to je a odčipujou ti to :mrgreen: já jsem si jednou koupila žehličku a taky jsem pípala v obchodě, poprosila jsem prodavačku, čip mi sundala a bylo po problému, měla jsem účtenku že jsem jí oravdu koupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:13

Domluv se v nějaké místním obchodě, ať ti ho odčipují. Také jsem takhle pípala s novou kabelkou, odblokovali mi ji v knihkupectví :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
20.3.17 11:14

@Popokatepetla mě kabelku v supermarketu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13184
20.3.17 11:18

Nepracuje někdo z rodiny, kamarádka, sousedka v obchodě? Domluvila bych se ať mi ho prostě někde odčipují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.3.17 11:19

Chápu jak to myslíte :-) Jenže ten čip tam prostě nikde není, abych ho oddělala, musí to být někde vevnitř té konstrukce asi. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
20.3.17 11:20

@adra1 uvnitř nebude, dojdi nkam kde jsou příjemný prodavačky at ti pomůžou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13184

@adra1 oni ti tím ten ochraný kod „dekodují“ prostě ten kočár „objedou“ tím dekodérem. Až to pípne tak budeš vědět že kod už není aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253

Vždycky mě šacují v Albertě, takže až tam zas půjdu, řeknu ostraze, ať mi to prostě odčipují!! Safra porte!! Hrozně mě to štve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:21

@adra1 a není na něm někde jen nalepený takový ten čárový kód co je zespodu „hliníkový“? v nějaké kapsičce, zespodu látky nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.3.17 11:21

Díky moc za rady :-) Snad to klapne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 11:28

Nebo ten kocar sam vytvari tu kovovou smycku. Me pipa kocar (prastary) jenom obcas, a v HM mi normalne ostraha rekla at to neresim, ze kocarky jim tam pipaj, tam nastesti clovek pipa uz na prichodu, tak to pusobi lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama