Asymetrie rýh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmaLeonthin
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 20:16
Asymetrie rýh

Ahoj maminky, máte některé bližší informace? Dnes jsem byla s malou na kyčlích. Doktorka mi řekla ať dávám malé přes jednorazovou plenku ještě dvě hadrove složené na třetiny. Doktorka byla tak moc milá, že než jsem se stihla zeptat co ma mala za problém měla uz v ordinaci dalšího pacienta. :zed: az ze zprávy jsem vycetla asymetrie rýh. Uz jsme si vygooglila jak plenky skládat ale bohužel na téma asymetrie rýh mi googl nic nenašel. Všude nacházím jen informace o vrozených vadach atd. :nevim: A ještě se zeptám je normální ze když malé dam ty hadrove plenky, je prohnuta v zádech díky te větší vrstvě na zadečku. Přijde mi ze to musí byt strašně nepohodlne. :(

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 11.04.18 20:24

Dítě by měl vidět rehabilitační doktor, podívá se, jestli je dítě ok, pokud ne, doporučil by nějaké cvičení. Neboj se.

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 11.04.18 20:24

A proč víc plen? Jako prevence? To už se snad nedělá, ne? Tedy aspoň u nás ne.

EmaLeonthin
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 20:36

@Hadumi Vážně nevím co si o tom myslet, nemám v okolí nikoho kdo by řešil kyčle a starší dcerka měla co se tyče kyčle vše v pořádku. Vázne mi k tomu ta doktorka nic bližšího neřekla. Jen cituji:,,dávejte přes jednorázovou plenku ještě dvě látkové složené na třetiny. Další kontrolu budete mít napsanou ve zprávě. Nashoedanou” a uz měla na lehatko další mimco :( a další kontrolu máme normálně zase v šesti týdnech tak jako všichni.

zuza92
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.04.18 21:07

Ahoj, dceři jsem dělala široké balení do 4 měsíců, ale dostala jsem recept na takové speciální kalhotky, což bylo super, že jsem nemusela nic balit. Ale k těm rýhám…ty měla dcera asymetrické i když měla kyčle v pořádku. Myslim, že tam musíš mít ještě napsáno něco jiného. Dcera měla myslim něco jako nedovyvinutý kyčelní kloub. Už nevim přesně je to už 3 roky.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 12.04.18 09:10

Dcera měla asymetrii rýh při „vadném“ držení těla. Cvičili jsme od 3 měsíců vojtovku, byla zakřivená doleva. Mělo to i jiné projevy, nezvládala dobře pást, sležená hlava. Normálně de poptej dětské, co si o tom myslí, možná by nebylo od věci, kdyby dítě viděla nějaká rehabilitační sestra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama