Jaké dát miminu probiotika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 10.04.18 09:48
Jaké dát miminu probiotika

Chci se zeptat jaké jsou pro mimina nejlepší probiotika? Tchýně říká že Apolaptik, máte s tím některá zkušenost? Jsou dost drahé, nevíte o nějakých kvalitních za přijatelnou cenu? A dokdy se dětem ohřívá čajik? (Malý bude mít 4měsíce)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Kecalka 413 příspěvků 10.04.18 09:56

Probiotika nevím. a čaj ohřívám dceři i ve 22m studený nechce…to jsem moc nepomohla.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 10.04.18 10:13

Já dávala probiotika Biogaia, sice jsou drazsi, ale nám super pomohli. Ale myslím, že na tohle každá maminka odpoví jiný názor, každý má lepší či horší zkušenost s něčím jiným. Někomu zaberou levnější, někomu ne…

Anna85
Kecalka 256 příspěvků 10.04.18 10:16

Ja myslim, ze zadny levny bohuzel nejsou. Biogaia byly opravdu dobry, levnejs jsme pak meli biopron. Ale pořád je to pres 300 zs pidi lahvicku.

odlaska
Kecalka 278 příspěvků 10.04.18 10:56

Doporučuji Swiss LAKTOBACILY pro miminka, zamíchají se s mlékem a jsou fakt dobrá, doporučila nám je i doktorka..

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 10.04.18 11:44

Za mě Biopron, ale co máma a co doktor to názor. Čaj záleží jak mu vyhovuje, syn chtěl všechno skoro až horký, dcera naopak všechno studený. Teplej čaj mi nevzala do pusy :nevim:

TopSecret
Kecalka 488 příspěvků 10.04.18 11:44
@Anna85 píše:
Ja myslim, ze zadny levny bohuzel nejsou. Biogaia byly opravdu dobry, levnejs jsme pak meli biopron. Ale pořád je to pres 300 zs pidi lahvicku.

No jo, ale Biopron 330 Kc za 7 ml.
ProbioMaxik 230 Kc 5 ml
BioGa kolem 500 Kc 10 ml ;)

Anna85
Kecalka 256 příspěvků 10.04.18 12:13

@TopSecret
Jasny, takze to vychazi skoro stejne, ne? :) kdyz si to rozpocitas. Biogaia jsem treba davala na prdy po narozeni, staly mne cca 450kc a to jsem vzdy spotrebovala celou lahvicku. Ale treba ted dam jen pri nemoci a chvili po ni a co zbyde je pak prakticky nepouzitelne (nevim jak u ostatnich, ale na biopronu je napsano myslim do mesice spotrebovat). Takze ted je pro mne lepsi to mensi baleni.

TopSecret
Kecalka 488 příspěvků 10.04.18 12:25
@Anna85 píše:
@TopSecret
Jasny, takze to vychazi skoro stejne, ne? :) kdyz si to rozpocitas. Biogaia jsem treba davala na prdy po narozeni, staly mne cca 450kc a to jsem vzdy spotrebovala celou lahvicku. Ale treba ted dam jen pri nemoci a chvili po ni a co zbyde je pak prakticky nepouzitelne (nevim jak u ostatnich, ale na biopronu je napsano myslim do mesice spotrebovat). Takze ted je pro mne lepsi to mensi baleni.

Tak :lol: :lol:
Jinak ted mel Probiomaxik vypadek, tak sem dala Biopron a nic moc. Ma to min bakterii nez ten od dr.max.
Tu biogaigu sem nezkousela. No a pisou tam na mesic a holka to ma tak na 14 dni. Akorat to blbe kape, tak sem to vyloupla a kapu to z cely lahvicky. :nevim:

TopSecret
Kecalka 488 příspěvků 10.04.18 12:26
@AppleC píše:
Chci se zeptat jaké jsou pro mimina nejlepší probiotika? Tchýně říká že Apolaptik, máte s tím některá zkušenost? Jsou dost drahé, nevíte o nějakých kvalitních za přijatelnou cenu? A dokdy se dětem ohřívá čajik? (Malý bude mít 4měsíce)

Jinak kazdy mimi je jiny. Ja bych zkusila ty nejlevnejsi. A kdyz nebudou fungovat, tak zkusit biopron nebo biogaiga :nevim:

Anna85
Kecalka 256 příspěvků 10.04.18 12:29

@TopSecret
No to mas pravdu, biopron mi taky prisel nic moc. Priste asi koupim opet biogaiu nebo zkusim neco uplne jineho.

TopSecret
Kecalka 488 příspěvků 10.04.18 12:34
@Anna85 píše:
@TopSecret
No to mas pravdu, biopron mi taky prisel nic moc. Priste asi koupim opet biogaiu nebo zkusim neco uplne jineho.

Zkus od toho dr.Maxe. Maly teda vyhovujou maximalne. Az na to kapani :roll:

Anna85
Kecalka 256 příspěvků 10.04.18 12:38

@TopSecret
Zkusim, diky :palec:

TopSecret
Kecalka 488 příspěvků 10.04.18 12:43
@Anna85 píše:
@TopSecret
Zkusim, diky :palec:

Pak dej vedet ;)

Anna85
Kecalka 256 příspěvků 10.04.18 12:47

@TopSecret
Doufam ze je v dohledne dobe nebude potrebovat :). Nebo davas i nejak prubezne preventivne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama