Mezera na trhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarabet
Nováček 1 příspěvek 10.04.18 09:08
Mezera na trhu

Ahoj holky,
Chci se Vás zeptat co by jste uvítaly na českých eshopech. Abych byla přesnější…jaké zboží by jste třeba rády pro miminka vyzkoušely nebo používaly, ale v Česku příliš dostupné není nebo za šílené ceny. Rozjíždíme e-shop pro maminky a rády bychom znaly názor a potřeby maminek.
E-shop bude obsahovat také vychytávky do kuchyně a domácnosti, díky kterým je možné zahodit igelitky a sáčky atd. :D
Byla bych vám vděčná za vaše nápady. :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 09:21

Jste bláááázni, všeho ohledně mamin je až moc a když už něco chybí tak je jen málo lidí co o ty věci stojí…

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 10.04.18 09:27

@Klarabet Mně přijde, že je dostupné všechno, i to co člověk nepotřebuje. Jediné, co je problém jsou ceny obecně.

Capretta
Kecalka 350 příspěvků 10.04.18 09:30

Nevim, jak velka muze byt skupina matek, co nejde rovnou na Amazon a spol..

hulala
Kecalka 433 příspěvků 10.04.18 09:35

Zlatej dudlík :P ne vážně, dá se sehnat vše, nedokážu si představit další eshop co by se uživil.

Káťa19
Kelišová 6371 příspěvků 37 inzerátů 10.04.18 09:44

Me vseho prijde taky hroooozne moc, ale fandim Ekologii :palec: a prirodni kosmetice

ka2ka
Extra třída :D 12482 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 09:45

Nechci ti kazit iluze, ale krámů a shopu s blbostma pro mimina je mraky a třeba hadrů je že to nikdo nechce

Bábrdl
Generální žvanilka 20573 příspěvků 10.04.18 09:46
@Klarabet píše:
Ahoj holky,
Chci se Vás zeptat co by jste uvítaly na českých eshopech. Abych byla přesnější…jaké zboží by jste třeba rády pro miminka vyzkoušely nebo používaly, ale v Česku příliš dostupné není nebo za šílené ceny. Rozjíždíme e-shop pro maminky a rády bychom znaly názor a potřeby maminek.
E-shop bude obsahovat také vychytávky do kuchyně a domácnosti, díky kterým je možné zahodit igelitky a sáčky atd. :D
Byla bych vám vděčná za vaše nápady. :*

Všeho je dost.

Co mě napadá, jsou:
Velká bodýčka. Tím myslím třeba na šesti sedmileté děti. Existuje skupina maminek s nechodícími (postiženými) dětmi, které je potřebují.

To samé velké overaly na spaní. Ale ty už se teď tak nějak začínají i prodávat.

Bábrdl
Generální žvanilka 20573 příspěvků 10.04.18 09:48

Pak není tolik triček bez potisku.
A relativně málo i takových těch tunik, co nejsou vyloženě šatičky. Delší než dlouhé triko a kratší než šatičky, ty co se dají nosit k legínám i kalhotám.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 10.04.18 09:51
@Klarabet píše:
Ahoj holky,
Byla bych vám vděčná za vaše nápady. :*

já vidím mezeru na trhu u žehličky, která sama dovede vyžehlit prádlo, složit ho… a kdyby se k tomu dala koupit nějaká vychytávka, co by ho ještě uklidila do skříně, bylo by to dokonalé… :D :mrgreen: ;)
A teď vážně… myslím, že se dá sehnat všechno, i to, co není vyloženě potřeba… takže najít nějakou tu mezeru na trhu asi nebude lehké…

Káťa19
Kelišová 6371 příspěvků 37 inzerátů 10.04.18 09:55
@Bábrdl píše:
Všeho je dost.

Co mě napadá, jsou:
Velká bodýčka. Tím myslím třeba na šesti sedmileté děti. Existuje skupina maminek s nechodícími (postiženými) dětmi, které je potřebují.

To samé velké overaly na spaní. Ale ty už se teď tak nějak začínají i prodávat.

S timto souhlasim ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 20573 příspěvků 10.04.18 09:55

A kolové sukně pro holčičky. Všude jsou miliony těch tutu sukní, ale kolová (točící), tu jsem hledala dlouho.

Taky je málo teplejších lacláčů pro děti 5+. Jsou buď džínové, nebo oteplovačky. Ale lacláče na hřiště na podzim nebo jaro, těch taky tolik není. Softshellové lacláče, to je nereálné. Všechny lacly, krom džínových a oteplováků, končí velikostí 96.

Bábrdl
Generální žvanilka 20573 příspěvků 10.04.18 10:00

Taky je málo černobílých hraček (ony jdou, ale velmi drahé) pro miminky se zrakovými problémy. (černobílé hračky se doporučují pro cvičení zraku). Hrací hrazdičky, dečky atd.

A tepláčků s „vyztuženými“ koleny pro starší (šest a více) nechodící děti. Lezou a hned to prodřou.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 10.04.18 10:00
@Bábrdl píše:
A kolové sukně pro holčičky. Všude jsou miliony těch tutu sukní, ale kolová (točící), tu jsem hledala dlouho.

https://www.fler.cz/…i/sukne-saty?…

Bábrdl
Generální žvanilka 20573 příspěvků 10.04.18 10:02
@Regina Hero píše:
https://www.fler.cz/…i/sukne-saty?…

Na fléru jsem ji právě kupovala, protože v obchodech není. Všude jen ty tutu.
Chvíli trvalo, než jsem našla takovou, co by se mi líbila.

Ony i ty další věci se dají porůznu najít. Ale není jich mnoho a tady platíš poštovné, támhle platíš poštovné, tadyhle poštovné. Kupovat to po jednom se moc nevyplatí.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 10:12

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama