Reklama

Čárky na předních zubech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 68 příspěvků 08.04.18 16:56
Carky na prednich zubech

Ahoj, chtela bych se zeptat, dnes jsem u rocni dcery objevila na hornich jednickach carky- jakoby si pocmarala zuby obycejnou tuzkou. Zuby cistime, kojim… Nevite z ceho to muze byt? Brala uz dvakrat atb a zelezo v kapkach.. chystame se k zubari, ale celkem me to znepokojilo :?

Reklama

Reakce:

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 28 inzerátů 09.04.18 11:06

Mohlo by se jednat o pigment z antibiotik nebo železa. Když zoubky rostly, dostalo se dovnitř a zabarvily se. Naštěstí jsou to zuby mléčné. Zubař ti poradí, co se přesně stalo, ale jistě to nebude nic vážného. Mě se to stalo se zubem dospělým. V době kdy rostl, jsem asi měla nějaká antibiotika a ten zub mi vyrostl zažloutlý a navíc byl uvnitř poměrně měký. Už je pár let pryč a místo něj krásnou keramiku

Bgf
Stálice 68 příspěvků 09.04.18 12:59

Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >