Čárky na předních zubech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bgf
Stálice 56 příspěvků 08.04.18 16:56
Carky na prednich zubech

Ahoj, chtela bych se zeptat, dnes jsem u rocni dcery objevila na hornich jednickach carky- jakoby si pocmarala zuby obycejnou tuzkou. Zuby cistime, kojim… Nevite z ceho to muze byt? Brala uz dvakrat atb a zelezo v kapkach.. chystame se k zubari, ale celkem me to znepokojilo :?

Reklama

Reakce:

jancabr
Kecalka 156 příspěvků 28 inzerátů 09.04.18 11:06

Mohlo by se jednat o pigment z antibiotik nebo železa. Když zoubky rostly, dostalo se dovnitř a zabarvily se. Naštěstí jsou to zuby mléčné. Zubař ti poradí, co se přesně stalo, ale jistě to nebude nic vážného. Mě se to stalo se zubem dospělým. V době kdy rostl, jsem asi měla nějaká antibiotika a ten zub mi vyrostl zažloutlý a navíc byl uvnitř poměrně měký. Už je pár let pryč a místo něj krásnou keramiku

Bgf
Stálice 56 příspěvků 09.04.18 12:59

Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama