Uchopení hračky u miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 20:01
uchopení hračky u miminek

Maminky chci se zeptat, kdy vaše miminka začali uchopovat hračky, strkat si je do pusy atd?

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 05.04.18 20:12

Přesně ve 3mes

Matylda22
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 20:24

Muj zacal ve ctyrech mesicich, mozna o neco malo driv :-)

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 20:46

Protože můj malý má 3,5 měsíce a zatím to nedělá. Hračku chytne jenom když ho s ní pohladím po pěstičce a podle mě ani nějak moc neví, že ji drží a do pusy se taky netrefí.

Celeste97
Kecalka 295 příspěvků 05.04.18 20:49

Dcera hračku chytá asi od 3,5m. ale do pusinky si ji strká poslední týden asi :) teď je jí 4,5m. Bere si je rovnou z hrazdičky :)

Matylda22
Povídálka 30 příspěvků 06.04.18 11:56

@AppleC ja myslim, ze to je v pohode a teprve to prijde. Nas ma 4,5 mesice a zacal si vcecko cpat do pusy tak dva tydny zpatky, predtim si tam rval jenom ruce :-D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama