Ukňourané roční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 63 příspěvků 10.04.18 12:13
Uknourane roční dite

Ahoj maminky synovi je 13mesicu..a poslední týden celé dny jen kňoura..vzteká se..a chce jen nosit..jsem ztoho na palici ???? nemůžu se nikam ani hnout..z dohle­du..já už jsem vyrizena ???? už bych ráda, aby to přešlo..myslíte, že separační úzkost a zuby? :(

Reklama

Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 10.04.18 12:14

@diginiga to vypadá na zuby nebo nějakou virózu

doumi
Závislačka 4991 příspěvků 10.04.18 12:16

Já mám 14m syna a taky poslední dny jen kňourá… zmizím z dohledu a řve. Ale rostou mu 4 stoličky… Za chvíli to přejde :)

ElucaK
Kecalka 173 příspěvků 10.04.18 12:19

:lol: hehe, u nas je to v blede modrym. Prestala „mluvit“ a hrat si a porad se za mnou jen coura a knoura a nebo se vzteka. Je ji 15 mesicu. Lezou ji zuby, uz 3 stolicky jsou venku a dalsi budou co nevidet. Trva to uz tri tydny. Do toho zacala v pet rano vstavat, drive v osm. Jsem chodici zombie, kafe to jisti. Miluju vecery, jen se bojim usnout, ze uz bude rano :lol:

Pevne nervy :mavam:

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 10.04.18 12:24

Separační úzkost klidně. U nás byla dřív. Pak bylo období kdy byla doma v klidu, ale venku hrůza. Ani na krok od ní. Ale zjistila jsem, že je to tím, že si nebyla ještě jistá chůzí venku. Ve chvíli kdy zjistila, že to zvládne i venku (chození) tak se to rázem zlepšilo.
Zuby jsme taky odtrpěly (obě). Takže jen vydržet. Snažit se nezbláznit. Ono to fakt přejde :)

diginiga
Stálice 63 příspěvků 10.04.18 12:31

Děkuji vám holky.. snad to prejde :) je to sila ó nocich ani nemluvím raději…zuby mame jedničky a dvojky a teď asi čtyřky..prý rostou před trojkama no nevím????ještě sám nechodí jen kolem nábytku..občas si sám i hrál a teď vůbec..moc si hrát nechce :(

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 10.04.18 12:38

@diginiga jj, nejdřív čtyřky a pak trojky. A ty čtyřky jsou už fakt velké zuby (na dětské poměry). U nás ve chvíli kdy něco „fungovalo“ a já si to v duchu pochválila, tak okamžitě změna. Jsou to prďolové malí, občas sami nevědí co se nimi děje. Jen je potřeba nerezignovat na delbu práce. Já jsem teda pár krát neodešla na volejbal - protože dcera řvala jak kdybych odcházela navždy. Ale vždy jsem to zkusila, pak se to upravilo samo. Takže na pochování večer, nebo jít uklidnit do postýlky večer je dobrý i tatínek. Nechat je hrát s tím čím chce. My máme občas víc vytažený krabičky, příslušenství k robotu, sítka, vařečky, než klasické hračky. Ale tak co…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama