Augmentace prsou, Mudr. mi chce dát velké implantáty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
27.3.22 14:39

Augmentace prsou, Mudr mi chce dát velké implantáty..j

Ahoj holky, prosím o radu. Minulý týden jsem byla u Mudr Vřeského, na konzultaci. Výška 174/58kg ale jsem uzká, žádné boky, uzká ramena. Šla jsem s vizí, že chci hezke přírodní trojky (větsí dvojky) tak do 300ml. Mudr mi ale řekl, že musím mít 12,5 - 13cm šířku implantátu, a že by to viděl okolo 360 -430 ml a ještě k tomu středně vysoký profil. Byla jsem úplně v šoku, protože když jsem je zkoušela dát do podprsenky byly to obří implantáty, ale řekl mi, že mi nedá menší, že dolní hranice je 330ml ale to mi rovnou řekne, že mi to nedá protože chce abych ty prsa měla u sebe. To chápu ale proč středně vysoký profil? Byla jsem tak šoku, že jsem se ho na to zapomnela zeptat. Mám hoodně vysouplý hrudník a všichni kolem si myslí, že mám trojky prsa protože to tak vypada (i kdyz mam jedničy). Všude slýchám, že Vřeský dělá velké prsa a mám strach, že budu vypadat mohutně, ještě k tomu hrudníku velkému.. nohy mám veikost 34 a mám strach, že budu vypadat ještě víc trojuhelnikově než ted… Je tady prosím někdo, kdo má podobný typ postavy a mám nad 350ml středně vysoký profil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26399
27.3.22 14:55

Tak jdi jinam ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38364
27.3.22 15:02

Přesně, zajdi na konzultaci ještě jinam. Jinak bych řekla, že plastický chirurg tomu bude rozumět víc, než my tady. Není moc pravděpodobné, že se tady najde druhá hubená úzká holka, co chtěla malé implantáty do jedniček, dr ji přesvědčil na velký a teď je spokojená nebo neposkojená, aby se mohla vyjádřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2696
27.3.22 15:09

Přesně tak, pokud se ti to nezdá, jdi na konzultaci ještě jinde, tady ti nikdo neporadi, ten doktor určitě ví co děla, sám ti řekl důvod proč větší. Budeš mít menší a velkou mezeru mezi nimi, to asi nebude OK. Kamoska řešila úplně stejnou věc, nakonec dala na radu lékaře a dobre udělala. Prsa vůbec nevypadají velké a mají hezky tvar. Taky ji řekl to stejne, ze by tam měla velkou mezeru. Ale doporučuji konzultaci jinde, ať slyšíš i názor někoho jiného-odborného. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1411
27.3.22 15:12

Dr. Vřeský je známý tím, že dělá velká prsa. Když velká nechceš, běž jinam (v Ostravě dělá přirozená Dr. Zakout).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.3.22 15:19

@TinaAn právě, to jsem slšela, ž eje známý tím že děla velké prsa.. toho se právě bojím. Na zakouta jsou ale samé špatné recenze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
27.3.22 15:32

Jdi jinam. Jestli nechceš mít na hrudníku dva balóny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
27.3.22 15:42
@Pudloslava píše:
Přesně, zajdi na konzultaci ještě jinam. Jinak bych řekla, že plastický chirurg tomu bude rozumět víc, než my tady. Není moc pravděpodobné, že se tady najde druhá hubená úzká holka, co chtěla malé implantáty do jedniček, dr ji přesvědčil na velký a teď je spokojená nebo neposkojená, aby se mohla vyjádřit.

A k tomu ma nohy vel. 34 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
27.3.22 15:55
@Dendiss píše:
A k tomu ma nohy vel. 34 :lol:

to měla dcera naposled v první třídě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
27.3.22 16:22

@welovefashion to asi myslela velikost kalhot a né nohy jako chodidla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
27.3.22 16:24

Běž jinam. Přece nedáš tolik peněz za něco co nechceš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6844
27.3.22 19:04
  1. když jdeš k lékaři… obzvlášť k plast.chir. Přečti si recenze… Vřeský je po celé republice známý tím že rád dělá velká prsa… proč k němu chodíš když chceš malá?
  2. já pracuji na plastice víc jak 15 let… co se týká poměru výška váha objem a profil implantátu troufám si odhadovat jen rámcově co se pro kterou pacientku hodí… na laika ses v implantátech zorientovala podezřele rychle…

Radši nikam nechoď… ty nikdy spokojená nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.22 11:04

Souhlasím že dr. Vřeský dělá hlavně velké, mě k němu poslali také když jsem chtěla kulaté implantáty 1000ml, ale práci odvedl výborně. Pro menší je plno dalších kteří se na to specializují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat